Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen árba mennek a tetoválás...

Milyen árba mennek a tetoválások? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Azt tudom (ha joltudom) ,hogy az alap ar 5000Ft ,akkor is ,ha csak egy smileyt akarsz.

A kezfejemre akarok valamit ,ami kiteriti kb az egeszet (csuklotol az ujjak kezdodeseig) milyen osszegre szamitsak?

Nem tul reszletes dolog lenne,es csak egyszinu (alap fekete).

Ha esetleg Győrben tudtok valakit (rendes tetoválót,nem sittes eletmuveszt) akkor azt is irhatjatok ,akar ide akar privatban ,elerhetoseggel ha lehet :D

Koszi a valaszokat



2018. jún. 3. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nos ahogy leirtad ezt a szoveget, annyit latok belole hogy neked nincs szukseged tetovalasra. Tetovalo es tetovalo kozott hatalmas a kulonbseg, igy az 5000Ft alapar se allja meg a helyet. En tetovalok, de ilyen "okos" emberre milliokert se varrnek.

Tudom, tudom... a kvrva anyamat...

Menj el tobb szalonba, hasonlitsd ossze az alkotasaikat,majd amelyik a leginkabb tetszik, ott kerdezd meg az arat.

2018. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem eltudom donteni,hogy mire van szuksegem.

Nem hiszem,hogy barmi kifogasolhato lenne a kerdesemben.

Leirtam azt az 5000-es dolgot,tobb ismerosom is tetovaltatott mar tobbhelyen ,volt aki csak egy vekony betut,volt aki kezfejre ,bokara stb es 5000et hagytak ott,azert irtam ezt a nagyjabol 5000es alaparat (de oda is irtam ,hogy "ha joltudom).

Aztan leirtam,hogy hova,mekkora,milyet akarok (kb) ,gondoltam ez segithet a valaszadasban ,szerintem ezzel sem irtam nagy hulyeseget.

Vegezetul pedig ajanlast kertem ,ami megintcsak olyan dolog ,hogy szerintem nem kellene belekotni. Nyilvan egyszerubb itt korbekerdezni ,mint egyesevel bejarkalni boltokba.


Az ,hogy te milliokert sem varrnal ram a te bajod,neked penzkieses ,mivel boven betoltottem a 18at ,ha peniszt akarnek a homlokomra az is a sajat felelossegem es a sajat hulyesegem lenne ,amiert meg fizetnek is.

2018. jún. 3. 23:37
 3/5 anonim válasza:
Az alapar 5 korul van,a tetovalok tobbsege 8000ert dolgozik orankent. Nemmuszaj korbejarni boltokat, neten irsz nekik egy emailt, es par napon belul valaszolnak. En is kertem arajanlatot :) ott leirtam hogy kepzeltem el, hova stb
2018. jún. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 - koszi,ez a valasz mar hasonlit ahhoz,ami az elkepzeles volt :D


Johetnek meg tippek,ajanlatok stb

2018. jún. 4. 02:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinel mas az alapar. Altalaban a tetovalo hataroz meg szemelyreszabottan egy arat.

(egyebkent ha megfogadsz egy tanacsot, pusztan joindulatbol, akkor ne tetovaltass a kezfejedre, csunyan es hamar kopik)

Visszaterve a temahoz, akikre en nagyon felnezek, az Ban Roland, Any Lane..

Szamits ra, hogy nem olcso, de a muveszetet meg kell fizetni.

2018. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!