Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyáron tetoválás jó ötlet?

Nyáron tetoválás jó ötlet?

Figyelt kérdés
Azt már tudom, hogy kell vèdeni nyáron(fólia, takaró kötès, naptej), de ha meleg van ès izzadok esetleg ingben vagyok hogy takarjam nem fog jobban kifakulni/ kidobni a tintát az izzadás miatt? Tudom hámlásnál jön le anyag is valamennyi de ha izzadok akkor mi a helyzet? Azok válaszát is várom aki már varratott magára nyáron :)

2018. jún. 13. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
igazából leginkább azért gáz mert kvára de kibszttul F Á J ha éri a nap
2018. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha télen csináltatod. Nyáron sokkal macerásabb, meleg van, izzadsz, a fólia alatt befülled, nem érheti nap, víz is csak minimálisan, áztatni nem szabad, fürdésnek is csak a zuhany játszik. Én is ezek miatt januárban csináltattam és nagyon szépen és hamar gyógyult.
2018. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többször csináltattam már nyáron tetoválást, nem volt macerásabb, mint télen. Igaz, jobban beizzadt, de sűrűn cseréltem fóliát és kenegettem. Semmi probléma nem volt vele.
2018. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nekem mindkettő nyáron készült és semmi probléma nem volt velük.
2018. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 16. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!