Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Égésnyomra lehet tetoválni?

Égésnyomra lehet tetoválni?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt keletkezett egy pici, de elég feltűnő, kőr alakú égésnyom a kézfejemen ( cigarettától, részletekbe nem szeretnék belemenni ), ami engem eléggé zavar, mert még most is meglátszik, aki kiszúrta az is kérdezősködött róla, stb. Egy nagyon picit sötétebb tónusú, mint az alap bőrszínem. Tetováltatni akarnék rá első sorban, mivel elég extrém a stílusom alapból is, de az érdekelne, hogy már gyógyult hegre/ hegekre lehetséges e ez?

2018. dec. 2. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de tényleg profihoz menj, mert máshogy viselkedik a bőr. Ismerős csaj a vakbélműtét hegét varratta és a 2. szaki tudta csak normálisan elfedni.
2018. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ra tetovalni, de a tetko meg feltunobb lesz. En kezfejre csak akkor szoktam tetovalast vallalni, ha minimum az akarjan van valami a vendegnek, maskulonben eleg sittesen tud kinezni egy ott arvalkodo tetko. De ha keresel egy jo, tapasztalt tetovalot, ugyis elmondja a lehetosegeket, maga a hegre tetovalas mindenkepp megoldhato, foleg ilyen kicsi egesnyomon.
2018. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenféle sérült kötőszövet másként viselkedik mint az ép.


Mivel a struktúra máshogy épül fel mint normál esetben, a tinta idővel szétfuthat hegnél, vagy kijöhet, esetenként nagyon könnyen szétnyílhat mint egy buksza a régi seb mentén.

Ami ugye rohadt mód nem kóser, szal én inkább beírom a kedves klienst több időpontra oszt ha kijön a tenta majd visszarakom következő alkalommal, de markolatig eltűnni nagyon nem kéne 🤔


Szal én valami sötét foltot tennék oda oszt ha szétfut nem lesz feltűnő ha megfut egy kicsit.


Női kézfejen tud jól kinézni felkar tetoválása nélkül pl egy mandala aminek a csuklócsontod a közepe, szépen asszimetrikusan mint egy ujjatlan rövid csipkekesztyű.

2018. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!