Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Nektek mi a fontos egy...

Fiuk! Nektek mi a fontos egy lanyban elsore, mi az amitol nem megy ki a fejetekbol? Tudom, hogy a belso igy meg ugy, de mitol kelti fel az erdeklodeseteket? Mitol valt ki beloletek szimpatiat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Átvert, megalázott. Sosem felejtem el. És érdekes mód, még mindig szeretem.
2013. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
kedvesség :)
2013. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ismeri Dave atya összes szabályát
2013. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm egy pillanat is elég.Egy mosoly stb.Ami örökre megmarad
2013. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső kelti fel az érdeklődésemet, és ha jól érzem magam körülötte, akkor szimpatikus lesz.
2013. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet leírni mindenkinek más.

Meglátom és első pillanatban eldöl h szívesen megismerném e.

Megtetszik szimpatikus e, és ha igen akkor ha minden jól alakul és nem mond nemet akkor megismerem a belsőt is.

2013. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit teltebb testalakatott kompenzalhat egy szep arc? Marmint van rajtam vagy 4kg plusz es igy kicsit batortalanabb vagyok nyitni a fiuk fele... A tobbi az rendben van mosolygos vagyok, szep mellek, kerek fenek, na jo ez kicsit egos lett :))
2013. febr. 4. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
emberfüggő.
2013. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Most ez csúnyán fog hangzani lehetséges, de őszintén és röviden.


Külső megfog belső megtart! (lefordítom)


Nézz ki úgy, hogy megkívánjon és az ágyba akarjon vinni, majd érd el a belsőddel, hogy ne csak egyszer!

2013. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso : Lehet,hogy nem a legjobb megfogalmazas, de legalabb kerteles nelkul.Azt hiszem ezt megfogadom 5-6kg lemegy majd csak valahogy 1-2 honap alatt,aztan mar konnyebb lesz! Koszi, most l;ehet ez hangzott furcsan,de loketnek tokeletes volt a hozzaszolasod,mert nem olyan suru az,amikor elsore megtetszem egy olyan sracnak aki nekem bejon,altalaban csak azutan ha megismer.
2013. febr. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!