Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nem túl ciki, hogy...

Lányok! Nem túl ciki, hogy (akaratom ellenére) magától göndörödik a hajam?

Figyelt kérdés

Néha levágatom és akk rövid, de ahogy nő, úgy göndörödik...

A családban mindenkinek tetszik, azt mondják ennél jobb nem is lehet meg ők is ilyet akarnak (a lányok picit hosszabbat de ugyanilyet).

Ehhez képest hallottam már olyat is hogy ez nem vmi férfias és h vágassam le.

Most akkor mi a jó?

Mivel egyébként egy lánynak sem kellek, lehet h az utóbbi, de amikor pár éve rövid hajam volt akkor sem kellettem senkinek.

16/F



2013. ápr. 17. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Nekem is ilyen a hajam... F
2013. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért lenne ciki? Ilyen a haj típusod ez természetes de ha nem tetszik neked akkor kitudod vasalni vagy valami:)
2013. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a lányoknak azért nem kellesz mert nincs önbizalmad(ezért tetted fel a kérdést is)

mi az hogy nem túl ciki? az jó ha csak kicsit ciki? :)) amúgy meg olyan legyen a hajad ami NEKED tetszik és akkor mindenki másnak is fog.


egyébként meg elég sok féle göndör haj van, ez pl király:

[link]


de mint mondtam olyan legyen ami neked tetszik


16/F

2013. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, próbáltam, és egy részét sikerült is kiegyenesíteni, de a vége ugyanúgy göndörödött vasalás után is... igazából nem ezen múlik az önbizalmam, reggel megcsinálom úgy ahogy lehet és utána napközben nem foglalkozok vele.
2013. ápr. 17. 21:54
 5/9 anonim válasza:

2-es válaszoló vagyok, ha hajvasalóval nem sikerül akkor csináld ugy ahogy a fodrászok xD szólj ha nem tudod h mire gondolok mer akkor küldök egy linket mer ezt nem lehet elmagyarázni:)

amugy fujd be valamivel hogy ne göndörödjön be megint ha ez idegesít

2013. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

nem azt mondom hogy a hajad miatt sz.ar az önbizalmad, hanem hogy azért kérdezed ezt mert nincs önbizalmad. egy magabiztos férfi nem kérdezgeti mások véleményét(ezt jól csinálom? így jó? most jó a hajam? jól áll ez a ruha? jól nézek ki? stb) mert 100%-ig biztos magában. egyszer TALÁN ha eléred tudni fogod miről beszélek

2013. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ugyanmár..:d nagyon aranyos.:3
2013. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez hajtípustól függ, szerintem nincs vele semmi gond.

Szerezz önbizalmat, akkor szeretni fognak a lányok göndören is.

2013. ápr. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem gáz, nekem kifejezetten tetszenek a göndör hajú fiúk. :3 15/L
2013. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!