Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 éves fiú valaki ismerkedni,...

20 éves fiú valaki ismerkedni, tapasztalt nők?

Figyelt kérdés

189 cm

110 kg

tapasztalt nők érdekelnének.

nálam idősebbek határ 40 év.

testépítek, programozok, igazából szex miatt érdekelne a dolog valami komoly szex kapcsolat,csak idősebb barátnőim voltak és ez most furcsa. egyenlőre ennyi info dióhéjban:D



#safsafsafs
2013. máj. 17. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
most akkor lehet jelenteni az ilyen kérdéseket vagy nem?
2013. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az adminoknak írok az üggyel kapcsolatban, sajnos a mai legalább 160 kérdésből vagy 80 erre irányult, ezzel az erővel be is lehetne zárni az egész kategóriát...
2013. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most akkor ez a kategória társkereső lett vagy mi???
2013. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne társkereső ? Hol itt a gond?
2013. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy EZ AZ OLDAL NEM TÁRSKERESŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csinkoje! Névém Ágicocskás Mazatov. Lenni 5 gyermekem. És én ismerkednék veled! De sajna anyukámat is hoznom kell hozzád mert nincs hun laknia.

Cserébe szoplak minden nap.

2013. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. Gondolom nemhiába tették be az ismerkedés alkategóriát.
2013. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De fogjátok már fel, hogy nem azért ismerkedés a neve, hogy ismerkedjenek, hanem az ismerkedéssel kapcsolatos kérdések kerüljenek oda! A kettő nagyon nem ugyanaz!
2013. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ismerkedés kategória nem azt jelenti, hogy most akkor minden kövér csaj és kocka geek itt hírdetheti magát.

Ez inkább az ismerkedéssel kapcsolatos kérdések helye. Hogyan ismerkedjekm meg a szomszéd, 25 ésves, szőke, playboy cicával ha pattanásos, 14 éves, kövér fiú vagyok? Pl

2013. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ismerkedésbe mindegyik beletartozik: az ezzel kapcsolatos kérdések,és maga az ismerkedés is.Engem nem zavar ha itt ismerkedik valaki,örülök ha boldog a nép :)
2013. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!