Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélik el a 20-25éves...

Miért ítélik el a 20-25éves férfiakat, ha fiatalabb (15-19) lányoknál próbálkoznak, mikor az idősebbek visszautasítóak?

Figyelt kérdés
diszkókban általában a nálam idősebb lányok negatívak, volt olyan eset, hogy megkérdezte milyen idős vagyok, majd: "ne haragudj aranyos vagy, de túl fiatal" ...fél évvel volt idősebb
2013. máj. 27. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát pont azért, mert valószínűleg "férfiatlan" vagy, kisugárzásban, viselkedésben. Jellemzően ha egy pasi csak a nála fiatalabb korosztálynál ér el sikert, akkor a korabelieknek "kevés". Ezt pedig nem úgy kellene orvosolni, hogy lejjebb teszi a lécet, hanem inkább ő maga próbál fejlődni felfelé...
2013. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Mert a nőknek szabad akármennyivel idősebb férfit keresni, de a férfiaknak nem szabad sokkal fiatalabb lányt. Kettős mérce ugyan, de ez van.
2013. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én ugyan nem rakosgatom sehová a lécet. a nekem tetsző, csinos lányokat szoktam leszólítani. Ránézésre pedig ebben az esetben egy 22 éves volt, akit inkább mondtam volna 18-nak..sokszor nehéz megsaccolni a kort
2013. máj. 27. 11:26
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked elég a külső, és "beéred" egy 15 évessel, aki egyszerűen nem lehet szellemi partner számodra, akkor megértem, hogy a korodbelieknek kisfiú vagy! Egy "érett" férfi nem tekint nőnek egy gyereket, ennyi!
2013. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok idősebbet meg lehet kapni, csak ügyesen kell csinálni
2013. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

azért, mert valószínűleg "férfiatlan" vagy, kisugárzásban, viselkedésben.


igaz!


én 17 vagyok, lány, párom 24. elég gyerekes néha, és ez nekem kicsit cinkes is. dehát, szeretem, úgyhogy elfogadom.

2013. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Le kell szarni őket! Abszolút megértelek.
2013. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Visszautasítóak? Ebből a korosztályból a legkönnyebb egy-éjszakás csajt kifogni.


Rendes kapcsolatra viszont tény, hogy inkább olyat keres a többség, aki felfelé húzza a ranglétrán, nem vele együtt halad. DE az erős túlzás, hogy egy 18-19 éves csaj miatt lenézne bárki.

2013. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Konkrét kort kérek!


Ugyanis egy 15 éves lány még lehet, hogy épp csak elkezd fejlődni, az is lehet, hogy meg se jött neki...

Egy 25 éves pasi elviekben már kész férfi, akinek kell a szex is. Ami a fent említett lánnyal elképzelhetetlen, illetve simán csak pedofília lenne.


Egy fiatal tinilány sokszor attól maga alá pisil, hogy egy ennyivel idősebb pasi kikezd vele. Mert az olyan menő. Lehet vele felvágni a csajok előtt. Arra bizonyíték, hogy ő már mekkora nő. Örömében elpakolja a Barbie babákat is az ágyról, amit hazaér...


Egy 19 éves lány viszont már egészen más tészta. Némelyik nem hogy nem szűz, de több fa.szt fogott, mint kilincset. A vele egykorú szűz töketleneket nem is tekinti egyenrangú partnernek, mivel neki is kell a szex.

Ettől függetlenül lehet, hogy az életben még egy orgazmusa nem volt, de be fogja mesélni, hogy attól is elmegy, ha erősen ráz a busz. Ebben a korban ez a menő.

Többsége bárhol, bárkivel.


25 évesen már a csajok elkezdenek válogatni, hogy ki lehetne a nagy ő... Tudod: házasság, két gyerek, három szoba, négy kerék. Erre egy anyuci pici fia, aki még tanul, és tépelődik, mi legyen, ha nagy legyen: nem alkalmas.

Egy ennyi idős csaj már legtöbbször nagyon is tudja, mit akar, és mit nem akar. A szex önmagában kevés, nekik már komoly kapcsolat kell.


Diagnózis: valószínű, hogy éretlenebb vagy, mint a korosztályodba tartozó nők, még nem kezdtél el karriert építeni és/vagy dolgozni, függsz a szüleidtől, nem vagy önállóbb, mint egy kamaszgyerek. Ezért egy kamaszlánynak pont megfelelsz, mert neki már az is elég nagyszabású kapcsolat, ha rendszeresen szexeltek.

De egy dolgozó, független, komoly kapcsolatra vágyó fiatal nőnek nem vagy elegendő, ezért kapásból elutasítanak.


A legtöbb esetben már a ruhából, mozgásból, stílusból, beszédből leszűrhető, hová tartozol.

Az nem jelent semmit, években mennyivel vagy fiatalabb/idősebb.


Pl. én huszonegy évesen elmentem diszkóba vigasztalódni. Épp egy két éves párkapcsolatot búcsúztattam. (Együtt is éltünk, évek óta külön voltan a szülőktől, saját háztartás, stb.) Este összemelegedtem egy szintén 21 éves sráccal. Életem legelkeserítőbb mondata volt, hogy "bocs, de háromkor mennem kell, jön értem apu kocsival"...

Gondolom, érted, miért volt éretlen hozzám képest, hiába egyidős.

2013. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen normális, hogy egy 20 éves csávó 16 év körüli lányokkal próbálkozik, vagy a 25 éves 18-19 körül.


A nőknek is erre van igényük nagyjából mindnek.

2013. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!