Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mennyire szoktátok...

Fiúk! Ti mennyire szoktátok észre venni ha egy lánynak tetszetek? Mennyire figyeltek apróbb jelzésekre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, mivel lószar jelzést nem adnak.
2013. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most van egy lány, aki igencsak bejön nekem, na neki kb. minden mozdulatát figyelem:)
2013. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk van egy lány, akinek a barátnői mindig elkezdenek mosolyogni, ha megjelensz. Ebből le vondo a kö9etkeztetést h tetszel neki, v nem is foglalkozol ilyennel?
2013. máj. 27. 21:14
 4/8 LeftBehind ***** válasza:
Figyelni figyelem,csak elég szar érzés olyan dolgot keresni,ami nincs.
2013. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt a következtetést vonom le, hogy a barátnőinek tetszem.Általában arról hiszem, hogy bejövök neki, aki rám mosolyog.
2013. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nem értek az ilyenekhez, de ezt már elég sokszor leírtam... :D
2013. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fura, most, hogy írod velem történt középsuliban ilyen mosolygós dolog, de csak álltam és néztem, hogy most mi bajuk van velem? Sosem gondoltam volna, hogy tetszhetek én is valakinek, ugyanis sosem volt önbizalam, csúnyának is éreztem magam és ma is így érzek. (Nem is volt még sosem barátnőm. Csak süllyedek a mélybe... )
2013. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha a barátnőinek bejössz nagyjából nyert ügyed van és ha ők rádmosolyognak akkor minden rendben lesz:D
2013. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!