Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan csúnya srác,...

Van itt olyan csúnya srác, akinek agykontrollal sikerült elhitetnie magával, hogy ő egy helyes srác, aki bármilyen szép lányt megkaphat?

Figyelt kérdés
A puáknál alapszabály, hogy a knézet nem számít csak a kisugárzás. Hát én elég ronda vagyok, ráadásul magasságommal és súlyommal sem vagyok megelégedve, de végülis az arcom is zavar, szóval, ha valami technikábal el tudám hitetni, hogy helyes fiú vagyok, akkor lehetne esélyem a szép lányoknál is, mert eddig csak csúnya csajokat tudtam összehozni magamnak, igaz PUA technikák nélkül még az sem sikerült volna.
2013. máj. 27. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
konditerem!
2013. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja.. Van! Csak sajna a többiek nem hitték el..
2013. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Nekem van egy haverom akinek mindegy mit mondunk ő állítja magáról, hogy ő jól néz ki meg nagyon szép ember.


Holott nem. Eddig ezzal a taktikával ugyanúgy nem tart sehol, mint bárki más aki nem alkalmazza és ugyanolyan ronda, mint ő.


Csak jól kiröhögik a háta mögött, hogy "hát ember nézz már magadra".


Ha valaki ronda az ronda. Kisugárzással meg talán - TALÁN - javíthat 0,5 fokkal magán, de többel nem. És ugyanúgy esélytelen.

2013. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hagyd a pihepuha :) tehnikákat, mindenki egy személyiség és valakinek pont Te vagy a megfelelő !


és minek a "szép csajok ,mindenkinek más más a szép ,lényeg hogy neked tetszik vagy nem ,


megtalálod !


esélyt kell adni a sorsnak

2013. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hipnózis a te barátod, kérj meg egy valakit
2013. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, ezzel csak ronthatsz az esélyeiden.

Figyelj én elég sok lánnyal ismerkedtem már, pedig én sem vagyok egy kigyúrt kocka hasú pasi. Én is kövér vagyok, magasságommal nincs bajom, meg az arcommal sem, de a súlyom mindig is zavart, én tettem is érte hogy leadjak valamennyit ami sikerült is, és most is teszek érte.

Igaz hogy nem vagyok szép, mert sokan mondták már ezt, de az önbizalmam nem áll a 0 szintjén. Simán merek beszélgetni lányokkal, sőt velük jobban jövök ki mint a fiúkkal. Én próbálkoztam már szép lányoknál is akiknek nagyon jó alakjuk, szép arcuk van.

Én egy nálam egy fejjel magasabb vékony, szőke csajjal is összejöttem már az életbe. Pedig ő nem olyan lány volt mi a mai lányok többsége, ő kedves, intelligens, és okos lány, érte harcolni kellett, és nagyon sokat megtettem azért hogy elérjem a célomat, és sikerült is.

Elmondom neked hogy azért mert hittem abba hogy ha akarom összejöhet, mert nem feltétlen számít a külső ha belsőleg egy jó, kedves, értelmes ember vagy.

A csajnak bomba pasijai voltak, én nem voltam az. És még is egy közel 3 éves kapcsolatban voltam vele. A szakításunk oka az lényegtelen, elég csúnya vitánk volt, és azért dobott. De én korábban is rájöttem már hogy nem feltétlen kell a külsőt nézni. Én most ismerkedek egy olyan lánnyal aki nem éppen a legszebb de ad magára, tehát tesz azért hogy valamennyire kinézzen, és ez a fontos, plusz nagyon kedves lány, jófej, mosolygós. És ezzel már levett a lábamról. Igaz hogy ő nem kövér, meg nem is duci szinte teljesen vékony, de van valami alakja, és sokan mondták már hogy jól néz ki meg minden, de nekik nem jön be.

Én nem a külső alapján választok párt magamnak.

A szőke csaj akivel jártam őt sem a külső alapján ítéltem meg, mert már látásból régóta ismertem, de akkor még bizonytalan voltam és tudtam hogy nála esélytelen vagyok. De amikor úgy hozta az élet hogy elkezdtünk beszélgetni, akkor már rájöttem hogy meglehet próbálni nála az ismerkedést, mert elején azt hittem egy beképzelt party és pláza cica egyben, de közel sem volt rá igaz.

Szóval ezzel a marhasággal amit itt írsz az arra jó hogy teljesen idiótát csinálj magadból.

mert ha értelmes vagy, és kedves, meg nem szenvedsz önbizalom hiányban. És nem azt keresed egy lányba hogy mennyire szép hanem az ő belső tulajdonságát is figyelembe veszed. Akkor lehet esélyed a csajozás terén.

2013. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"meg nem szenvedsz önbizalom hiányban"


Na ja ha annak születtél akkor rácsesztél, ha viszont valaki azzá tett akkor lehet, hogy még egy gyilkoság előtted áll. Én legalábbis bosszút forraltam az ellen aki ilyenné tett. Stílszerűen alkoholba fogom dobni had olvadjon a proli.

2013. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát öcdi rjatm nem a pua vagy mia f@sz segített nem próváltam hazudni önmagamnak,hanem belenéztem a tükörbe ronda vagy de még javíthatsz rajta és nekiálltam edzeni....az ismerőseim környezetem lenézett mindig, sőt ha szóba jött h edzek kiröhögtek..."minek edzel úgyse látszik semmi".....tehát a környezetem ismerőseim elkönyveltek vesztesnek és csak magamra számíthattam csak én hittrm magamban bem depresszióztam nem kifogásokat kerestem nem érdekelt mások véleménye mert tudtam h több van bennem mint amit gondolnak és csináltam rengeteg munka és szenvedés után elmondhatom h szembeköptem mindnekit most 6 év után rengetegen elismernek lehidalnak akik lenéztek,tanácsokat kérnek kedvesek velem...régen elmebtwk melettem most előre köszönnek rengeteg embert motiválok és követni próbálnak igen a nők látókörébe is csak moat tűntem fel pedig ugyan az az ember vagyok az izom alatt :) és igen sokat számít a mmegjelenés azóta rengeteg lánynál van lehetőségem könnyebb ismerkedni pedig régen szóba se álltak vwlem.....
2013. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!