Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírjak a csajra, vagy még...

Ráírjak a csajra, vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy zeneiskolából ismerem, és már vége van minden órának. Tudom, hogy hülye vagyok, amiért halogattam a dolgot, de ezen már kár vitatkozni. Már csak az évzáró lesz (1 vagy 2 hét múlva), és nem tudom, hogy ráírjak-e. A facebook-ja már meg van, írogattunk is, de semmi komoly. Azt nem tudom, évzárón összefutunk-e. De én nem igazán tudok várni :D


A másik, hogy mit lehet írni facebook-on? Mindenképpen személyesen beszélnék vele, de hogy lehet összehozni egy talit? A "figyelj, szeretnék veled beszélni, mikor érsz rá" kérdés jó?


Köszönöm a válaszokat és a türelmet!


Ui.: Lecseszősök kíméljenek!



2013. máj. 27. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

neeeem...

először is kedvesen köszönsz neki

ezek után jön a kedves beszélgetés

majd a kicsit szivatós, humoros csevej

aztán a flörtölés

a beszélgetést úgy zárod le, hogy gyakorlatilag nem zárod le, hogy maradjon egy kis feszültség, valami megbeszélni való, vagy hasonló

ezek után másnap nem írsz neki, megvárod, hogy ő írjon rád!!!

ez az a rész, ahol a beszélgetés után már megmondhatod neki, hogy szeretnél vele élőben is találkozni, megbeszéltek egy időpontot, és elkéred a számát "a biztonság kedvéért" :D


ennyi

2013. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1, váárjá!


Lassan fél éve ismerem, de csak "baráti alapon" beszélgettünk...

2013. máj. 27. 22:44
 3/14 anonim válasza:
Mire várnál? Hívd el!
2013. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy várjam meg az évzárót, és legyen meg a szokásos sorrend (te is leírtad), és csak akkor írjak rá, ha nem találkozunk (szeptemberig azért nem akarok várni). Ja, és ha már bepasizott? Honnan lehet tudni/hogy kérdezzem meg?
2013. máj. 27. 23:04
 5/14 anonim válasza:
Írj rá és hívd el, minek várnál az évzáróig ha lehet nem is találkoztok? Ki van írva, hogy kapcsolatban, képei alapján ;) #3 voltam
2013. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
... És ki az a hülye, aki 14 évesen kiírja facebook-ra, hogy kapcsolatban? Tudod vannak vicces kedvű ismerősök is...
2013. máj. 27. 23:50
 7/14 anonim válasza:
Van néhány.. De ne kérdezd rá, úgy is elmondja majd ha van. Vagy amikor beszégettek írja hogy megy, megkérdezed hogy kihez,a barátjához..
2013. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké, most akkor kérem a kérdés második felét is figyelembe venni. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. máj. 28. 00:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha fél éve ismered, barátilag szoktatok is beszélgetni, nem értem miért írnál rá az fb-n? Úgy könnyebb? :)


Legközelebb, mikor barátilag beszélgettek említsd meg neki, h volna-e kedve elmenni veled fagyizni, meginni egy kólát, stb?! :)

2013. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha akar veled találkozni, akkor mindegy, hogy hol hívod el.. Írj rá, hogy lenne e kedve sétálni stb.., mert szeretnél vele beszélni. ,,Figyelj" azt kihagyhatod :)
2013. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!