Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba...

Dani119988 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba de nem merem megszólítani mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd meg.
2013. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szólítsd meg. Majd valaki aki tökösebb megteszi helyetted és az orrod előtt fog vele enyelegni meg markolászni a formás kis hátsóját. Te meg csak nézel majd szánalmasan.
2013. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De!
2013. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vágd meg az ujad és a véredel ird ki az ajtajára hogy szereted és alá a neved .XD
2013. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vágj hozzá egy ananászt
2013. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg megszólítani, vagy ha nagyon nem mered akkor kezdj el először ismerkedni a barátaival, haverjaival. Próbáld megtudni a lány hobbijait és kedvteléseit. Ha úgy érzed már valamennyire megismerted a haverjai segítségével akkor szólítsd meg! Mert ha van közös témátok vagy hobbitok, akkor már könnyebben beindul a beszélgetés. Sok sikert! :-)
2013. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!