Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy kisfiús vonású fiú, hol...

Egy kisfiús vonású fiú, hol tudna megismerkedni, hozzá hasonló, koránál sokkal fiatalabbnak kinéző, lehetőleg felnőtt kislányos lánnyal?

Figyelt kérdés
Lassan 24 leszek, de még mindig van, hogy személyit kérnek, ha sört veszem például. Általában 16-17-nek néznek az emberek, akik nem ismernek. Mindig csodálkoznak, hogy én ámr ilyen idős vagyok, sokan még azt hitték most érettségiztem. Ráadásul a csajozásban is hátrány ez sajnos, mert nagyon ritka az olyan lány, aki hozzám passzolna már külsőre is, a mai csajok nagyon durván érnek, sok lány már 16 évesen tőlem jóval idősebbnek néz ki, így érthet, ha a korombeli 18-23 év körüli lányok még inkább hülyén éreznék mellett magukat, öregítem őket úgy mond meg hát nem is vagyok egy nagy darab férfiállat, így már észrevettem, hogy sok kis 13-15 év körüli tini lány szokott inkább szemezni velem, gondolom azt hiszik korukbeli tini srác vagyok, ahogy mások is a genetikai, fiatalos adottságaim miatt. NÁlunk anyai ágon öröklődött ez a fiatalos kinézet. Nagyapám például 80 évesen kb. 60-nak nézett ki, de anyám is fiatalabbnak néz ki a koránál. Sajnos kevés olyan lánnyal találkoztam eddig, akit nem zavar azt, hogy például alacsonyabb vagytok tőle, meg inkább úgy néztünk ki egymás mellett, mint öccs és nővére. Azért volt egy ilyen lány, de inkább az extra alacsony, pici lányok buknak rám én úgy vettem észre, a probléma az, hogy ezek a lányok ilyen nagyon fiatal tinik, én meg nem akarok pedofilkodni, így is van elég bajom most ezen kívül is...
2013. jún. 14. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!