Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt olyan, h annyira berúgtat...

Volt olyan, h annyira berúgtatok, h kiesett az estéből egy darab? tehát másnap nem emlékeztetek arra, h jutottatok haza vagy épp máshova? :D

Figyelt kérdés
ha igen, elmesélnétek,h pontosan h történt,miket csináltatok. :D mármint ha utána barátok,ismerősök felvilágosítottak benneteket :D
2013. jún. 16. 01:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Volt bizony, minden második hétvégém ilyen.
2013. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Felvilágosításkor nekem ég a pofám, mikor közlik velem, hogy végig fogdostam a fél házibulin a csajokat.
2013. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
jokerdes egyeltalan hogy a faszomba jutottam haza
2013. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
és szándékosan rúgsz be, vagy csak úgy alakult? nem érzed magad utána rosszul? mármint nem a másnaposságra gondolok,hanem arra,h nincs miatta bűntudatod? nem szégyenled azt,h nem emlékszel mik történtek veled?
2013. jún. 16. 01:06
 5/28 anonim ***** válasza:
Egyszer kiesett 10 ora.. Nem mesélem el, hogy miket csinaltam (allitolag) :D
2013. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
naa légyszii :)
2013. jún. 16. 01:07
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát... volt több ilyen is, az egyik pl. mikor az erdőben ''sütöttünk'', de persze csak pia volt. Ittunk (főleg én), aztán jött az a rész, hogy hú de jó kedvem van igyon mindenki stb... aztán jött a rosszabbik fele a dolognak, mikor telehánytam a sátort mert oda raktak be, ezt már persze csak mesélték, erre nem emlékszem. Aztán állítólag a folyóba bele akartam futni, majd visszafogtak és haza vittek, teljesen úgy emlékeztem, hogy simán haza mentem, el se estem aztán másnap mondták hogy párszor belefordultan az árokba. De ennyi baj legyen, nem fájt ! ;)
2013. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szándékosan rúgok be, csak úgy alakul, aztán meg mikor az ember benne van, akkor nincs megállás:) Másnap persze bánom az este egyes részleteit, amit azért nem kellett volna, de általában jót nevetünk rajta utólag, hogy megint "alakítottunk" egy jót, aztán másnapra elvan felejtve. Persze én minden ilyen hétvége után megfogadom, hogy többet nem iszokXDD De valahogy nem jön össze, hogy be is tartsam:)
2013. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
ismerős :D velem csak egyszer történt ilyen, akkor nagyon rosszul éreztem magam miatta, megfogadtam h soha többet nem iszok,de csak azért mert az a bizonyos másnap valami szörnyű volt,egész nap feküdtem mint egy partra vetett hal,mert ha kicsit is megmozdultam forgott velem a világ. persze ezt nem lehet kibírni,de azóta mindig ügyelek arra,h ne igyak sokat,főleg h ne keverjem :S
2013. jún. 16. 01:15
 10/28 anonim válasza:
Én,amikor összevissza keverem az italokat kiesik minden az emlékezetemből.Megfogadtam pedig mát többször hogy nem keverek,de jó pár sör után elfelejtem a fogadalmam sajna.
2013. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!