Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 év feletti csajok, érdemes...

18 év feletti csajok, érdemes szakállat növesztenie egy alacsony, kisfiús kinézetű srácnak, akkor ti is vonzódtok majd hozzám, nem csak a tini lányok?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy csak ilyen kicsi 13-15 éves lányoknak szoktam bejönni, bár ott sem a felszínes, agyonkent kategóriának, hanem a rendesebbeknek, az átlagosaknak inkább. De a felnőtt csajok azok élből kisfiúnak néznek, lekoptatnak, tény, hogy így is nézek ki, kisfiúként, amiről nem tehetek, mert ez genetika, ahogy egy két méteres nagy darab mackó sem tehet róla, hogy ilyen az alkata és idősebbnek nézik a koránál.
2013. jún. 17. 16:22
 1/4 anonim válasza:
2013. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alacsonyként bármit csinálsz, soha nem lesz esélyed egy lánynál sem.
2013. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, nekem tetszenek alacsony fiúk is.

tehát a szakáll nekem tetszik. de ne körszakáll meg ilyen hülyeségek, hanem rendes borosta, ahogy nő.

2013. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alacsonysággal nincs bajom, a szakállal igen. Öregít és rondít...
2022. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!