Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha egy olyan fiú, akit a...

Gáz, ha egy olyan fiú, akit a buta, felszínes, csak a külsőre hajtó lányok kigúnyoltak, kinevettek még mindig reménykedik abban, hogy egy számára is vonzó lány ráír és ismerkedni szeretne vele facebookon?

Figyelt kérdés
Tudom szinte esélytelen, csak olyan lányok szoktak kezdeményezni, akiknél egy fiú sem kezdeményezett még sosem vagy aki hihetetlenül jó pasi külsőre, ami én tuti nem vagyok. Valamiért mégis gyakran úgy érzem, hogy túlzás, hogy én ronda lennék, nem tudom elfogadni, hogy nincs lány, akivel kölcsönös leheten a vonzalom köztünk. Nekem annyria sok lány tetszik és ezért sem bírom elfogadni, hogy én meg egy lánynak sem tetszenék. Persze olyan lányok már nálam is próbálkoztak, akiknél egy fiú sem próbálkozott, de ettől nem érzem magam jobban, kb. olyanok ezek a lányok, hogy már mindegy nekik ki, csak fiú legyen végre. Elég kedvesnek lenni velük és már enyémek lehetnének. De én olyan lányt szeretnék, akivel kölcsönös a vonzalom, aki nem egy szamárnak tart, ha már ló nem juthatott neki az is jó alapon.
2013. jún. 17. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Térj vissza a Földre.
2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
András is back xD
2013. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. A férfi nem szégyene vagy ezekkel a kérdéseiddel. Mikor unod már meg?
2013. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok a lányok, akik hozzád hasonlóan éreznek, pont azért nem keresnek meg téged, amiért te sem közeledsz hozzájuk. Ezen kell elgondolkodni, ha egy kicsit engedsz, és nyitsz, akkor közeli barátságaid, és szerető párkapcsolataid lehetnek. Ha mindenki elől elzárkózol, akkor nem mernek majd feléd közeledni.
2013. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 walk w1th mee ***** válasza:

Go back to the earth...

mi az hogy ráir? szánalmas vagy kérdező..:D

2013. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
már megértél 1 kényszerzubbonyra!
2013. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"a buta, felszínes, csak a külsőre hajtó lányok"


Amúgy ha ilyen véleménnyel vagy róluk, akkor nem értem milyen alapon várod el, hogy ők meg tiszteljenek és istenítsenek? ;)

2013. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezekszerint te is válogatsz és nem számít, hogy hány "csúnya" csajt bántasz meg. Különben meg hány éves vagy? Face? Ott max párszót dum, de ha életében nem látott honnan tudja. hogy ki vagy? A virtuális életben mindenki az lehet aki szeretne, bárkinek kiadhatod magad, szerintem szemtől szembe kéne ismerkedj, nincs olyan pasi vagy csaj akit nem lehetne meghóditani csupán egy kevéske önbizalom, humor, és ne nyomuljon, kedvesség és adjál magadra, mindenki szép a maga modján :)
2013. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

na most miért mondod, hogy buta v. és szamár? ez különben is beszélgetésnél derül ki

a másik tény fb-n nem írok másra, hanem fordítva, különben sem kultiválom az oldalt

élőben lehet a lány kezdeményezzen, csak legyél kicsit optimistább, sokat számít ha jó a beszélőkéd N

2013. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen gáz, mert neked kellene kezdeményezni. Azonban átérzem a helyzetedet: vagyunk egy páran, akikhez egy lány sem tud vonzódni. Nekünk a magány marad.
2013. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!