Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minél több lánnyal ismerkedem,...

Minél több lánnyal ismerkedem, annál inkább az az érzésem, hogy a lányok ritka kegyetlen, sunyi, alattomos lények, van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
Most már értem miért csalják meg inkább a lányokat, mert ha nem tennék, akkor a lányok csalnák meg őket, ráadásul amilyen kis önző, felszínes csak a külsőt és vagyont szem előtt tartó férgek a mai csajok, úgy érthető, ha totál bizalmatlan is vagyok már velük szemben. Nem igaz, hogy sehol egy normális csaj, őrület!
2013. jún. 20. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
vannak normális csajok! miért van az, hogy én, annak ellenére hogy nem vagyok se páwa se adonisz se izomagy stb., találok normális lányokat? nehogy így állj az élethez, mert ez vezet a melegséghez :/ inkább keresgélj még :)
2013. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

akkor alattomos sunyi dög vagyok..

csak te vagy túl tökéletes. igaz ?

2013. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Minden lány szemét lenne :O ?


szerintem NEM !!


én a helyedbe magamba keresném a hibát.

2013. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
gratulálok, nagyon f@sza gyerek lehetsz! nyugottan utáld csak a lányokat, ők is utálják az ilyen fiúkat..
2013. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
jajj te kis szegényke, gyámoltalan fiúcska.. :/ fáj a pici szíved? :(
2013. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A lányok többsége valóban ilyen. Amelyik nem, az pedig már rég foglalt.
2013. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most is olyan lányok vannnak itt megsértődve, akik boldog párkapcsolatban élnek, vagy már volt egy rakás fiúval szexkalandjuk. Nekem meg csak folyotn a fájdalom, a csalódás jutott, de járni sem járnának velem, mert én nem vagyok a médi által hirdett néger isten vagy a brad pitt-justin bieber keverék.
2013. jún. 20. 14:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Az olyanokkal mint a kérdező hagy ne mondjam h mit kellene csinálni.
2013. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább te vagy egy utolsó féreg, már bocs.

(És nem, jelenleg nincs kapcsolatom, szexkalandom sem volt, párkapcsolataim viszont voltak, és soha nem csaltam meg senkit).

Ha a közelembe kerülnél, puszta szavakkal kasztrálnálak, ahogy általában a te fajtáddal tenni szoktam.

Szégyelld magad!

2013. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lelehet pontozni de az ilyen akknr is ritka egy nagy szittya!
2013. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!