Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Másnál is így van ez, vagy...

Másnál is így van ez, vagy csak én vagyok ilyen átkozottul szerencsétlen a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Lényegében azért nem volt még sosem barátnőm, mert amelyik lány nekem tetszik és próbálkozom nála, annak én ronda vagyok, aki meg nálam próbálkozik az meg nekem ronda. Pedig szerinte még csak nem is vágyok olyan nagyon szép lányokra, ha haveromék is folyton azt mondják, hogy én a csúnya átlagos csajokra bukom.

2013. jún. 22. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ezzel egyedül vagy. 1 hasonló kérdés sem volt még itt a szerelem, szex témában !
2013. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
próbálj meg hasonló rondát találni mint te
2013. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel.
2013. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Meg fogsz lepődni: nagy vonalakban én is így vagyok vele...
2013. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MarkoG válasza:

Sokan vannak kik kolbászról kolbászra, Szilvából szilvába ugranak. Ezek közül sokan élvezik az életet de később is találnak igaz párt( TISZTELET A KIVÉTELNEK)


De vannak olyanok, kik nehezen találnak de azzal örökre élik le az életük:) Nyisd ki a szemed és próbáld ki egy"ronda" lánnyal a járást, mi van ha megfog? :) nem tudhatod;)

2013. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le és légy boldog.
2013. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!