Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha annyi elvárásom van, hogy...

Ha annyi elvárásom van, hogy a párom ne legyen túlsúlyos, mert én is vékony vagyok fiúként, akkor miért kell támadni, hogy milyen felszínes állat vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem nem egy nagy elvárás, hogy ne legyen igénytelenül kövér a párom. Sajnos minden normális súlyú lány foglalt, az a problémám vagy én nem vagyok az esete, pedig én annyi mindent elnézek a külsőben is. Kár, hogy sehol olyan lány, akit keresek jellemre.
2013. jún. 23. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Mert külső alapján válogatni csak a lányoknak szabad.
2013. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki támad kisszívem? Még jó hogy, ha nem tetszik, akkor nem velük fogsz összejönni. Azért az "adj lejjebb az igényeidből" az nem egyenlő azzal, hogy bárki jó.
2013. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ennyiszer leírni ezeket a hülyeségeket.

Ha nem tetszik szó szerint szardle.Nem kell vele foglalkozni.Nem kell meséket költeni.Nem kell semmit csinálni!

2013. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem nagy elvárás.Ki mondta h felszínes állat vagy? Ha nem vízilovakkal akarsz összejönni,akkor ne vízilovakkal gyere össze!De ezt ne nekik mond már bmeg. Innentől kezdve érzelmi intelligencia hiánya,h tapintatlanul(ami nem egyenklő az őszinteséggel!) megmondod valakinek ha azért nem(nem másért) mert túl kövér vagy.Ilyet nem leghet csinálni,mert nem tudod hogy éli meg,hogy reagál olyanon amiről nem nagyon tehet mert pl. világ életében kövér volt,hajlamos a hízásra.

Nem neharagudj aranyos vagy,de én nem érzek többet se most sem a jövőben.Kész,el van küldve,le van zárva és mégsem volt ledagattozva.Jé,lehet ember módjára is?

Naugye.

2013. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nyiszlett vagy és ronda, a macska is átmegy a túloldalra, ha meglát, minden normális alkatú lány menekül előled, de még az igényes ducik is!

Vannak, akik az előnytelen külsejüket a viselkedésükkel, az intelligenciájukkal, a jellemükkel, a kisugárzásukkal kompenzálni tudják és találnak barátnőt, te közéjük sem tartozol. Ez akkor is így marad, ha hatszázadjára is felteszed ugyanezt a kérdést.

Ha szerencséd van, találsz egy kóros önbizalomhiányban szenvedő, sovány lányt, aki beéri veled.

2013. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!