Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ilyen sok biszex...

Miért van ilyen sok biszex srác manapság, miért kedvelik a lányok ezeket, én meg 100% hetero hazfaiként miért nem kellek nekik?

Figyelt kérdés
De komolyan undorodni kezdtem, mert egyre több ilyen biszex vagy homár egyén van a környezetemben, míg pár éve még egyáltalán nem voltak ilyen beteg emberek körülöttem, mi történik a világgal? MÁr az a gáz lassan, ha színtiszta, hetero vagy? Lányok nektek inkább kell egy biszex, mitől jobb az, mint egy hetero?
2013. jún. 24. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a "hazafi" jelző számomra egyértelművé tette a dolgot
2013. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
A társadalom korcsosodik, ez az oka.
2013. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
A biszexek is 100% hetero hazafiként kezdték, aztán telt múlt az idő...
2013. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
mert a fiúkat lassan meg se lehet különböztetni a lányoktól
2013. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányok bu zik és nem jönnek össze veled, ha egy Magyarország térképes pólóban vagy, én is gyakran látom az egyetemen, hogy grimaszolnak, ha ilyenben vagyok, ez van, ciki magyarnak lenni, bezzeg amikor felveszem az adidas pólót, meg a tiszacipőt és elmegyek egy buliba egy 20ezressel mindig viszek haza nőt... KU RVA A VILÁG!!!
2013. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
régen is voltak sokan csak akkor nagyon nem beszéltünkrróla mert nem elfogadott volt. Ha valakiről kiderült elküldték a munkahelyéről is munkakönyvbe beírták, (nem tudom tudod e mi az)? :-) meg volt bélyegezve. Na ezért inkább csendben maradtunk nagyon vigyaztunk mit teszünk. Ma már mindent lehet
2013. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!