Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon mivel írjak rá egy...

Facebookon mivel írjak rá egy lányra tehát megírom hogy tetszik meg minden de hogy kezdjem vele a beszélgetést? Most fogom bejelölni

Figyelt kérdés
16/F
2013. jún. 25. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl.

Szia

2013. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne jelöld be rögtön. Inkább írd le, hogy szimpatikusnak találod stb. Utána írj magadról is pár gondolatot. Majd a végén dobd fel a labdát, hogy ha te is szimpi vagy neki, akkor írjon vissza. Legalábbis én így csinálnám. :)
2013. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és kb miket írjak, még soha nem csináltam ilyet..
2013. jún. 25. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyvagy, miújság, hobbid, kedvenc zene, film.......... ??
2013. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Leírod, hogy láttad itt vagy ott, vagy a képei alapján szimpatikus és szeretnéd jobban megismerni.

Magadról meg kb. egy rövid bemutatkozást írj. Neved, hány éves vagy, érdeklődési köröd, szabadidőben mit csinálsz, hva jársz suliba. Ilyesmiket, de nem kell regényt írni, az felesleges.

Második voltam. :)

2013. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. jún. 25. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívesen! Majd írd meg mi lett! :)
2013. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne írj le szerintem olyasmit, hogy mi a hobbid meg ilyenek...mert sztem k*rvára nem fogja érdekelni, csak megnézi a képed, írsz-e helyesen, normálisan írtál-e neki, nem e tolakodóan, ennyi...többi alakul!
2013. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Személyes tapasztalat:

ugyanebben a cipőben jártam, a fentiekben leírt alap dolgokat írtam bele a levélbe, de még csak egy árva "Bocsi, nem." válasz sem érkezett...


Persze ez egyszeri eset volt, azóta nem is írtam ilyen konkrétan rá senkire, de azért fel kellett dolgoznom... :/ :)

2013. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a még nm beszéltél vele szóban egyszer sem akkor inkább be se jelöld
2013. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!