Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány nagyon bejön már...

Van egy lány nagyon bejön már el is hívtam randira csak nem nagyon akar alakulni a dolog miért?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a stílusom nem tetszik neki? ( Skinhead :) )

Mikor ő azt mondta hogy nála nem számít a stílus stb...

Mellékesen nem vagyok az az hülye fajta...

Na ugye beszélgetés közben is tereli a szót mikor szóba jönne a találka...

De mikor facebookon ki írja ezeket a szarokat hogy like és pontozlak,esélyre mindig 7/10-et ad....

Nem tudom mi lehet a probléma.Remélem ti tudtok nekem segíteni. El láttok néhány tanáccsal stb...:) Előre is köszönöm!!! :)



2013. jún. 30. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Légyszíves írj privit, ne ismerkedés céljából, hanem szeretnek beszélgetni a skinheadekrol. Exem is skinhead, és érdekel ez a mentalitás :)
2013. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az a hülye fajta:DDD

Face/like/pontozás... Biztos jó befektetés ez a lány?

2013. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én történetem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__451..


Nem akar veled kapcsolatot!!!

2013. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bakker, hogy én mennyire tudatlan vagyok... Melyik részéhez tartozol ennek a szubkultúrának és milyen politikai nézeteket vallasz? Nem biztos, hogy ide tartozik, de elfelejtem mindig, hogy a skinhead szó nem csak azt jelenti, amire a többség használja.

17/f

2013. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, ha akarna, már találkoztatok volna... bocsi! :(
2013. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!! :)
2013. jún. 30. 01:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy így jókat dumáltok, de azt érzem valahol mégsem olyan érett ez a csaj.

gyerekes ez a pontozás, olyan 12-16 évesek között szokott divat lenni.

lehet hogy ő még abban a korszakában van, ahol a lányok szeretnek tetszeni minden pasinak, akarják hogy csak értük rajongjanak, de ez messziről, tisztes távolságból legyen, mert kapcsolatot, azt nem akarnak.

talán kinövi, én biztos nem várnék, keresnék másik csajt, aztán ha később azzal se sikerül de még mindig megvan a vonzódás, újra próbálkoznék.

2013. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha drogoznál, innál, te lennék a Disco-s társaság középpontja, SP-s fejed lenne vagy Fluor Tomi kinézeted meglenne a 10/10.


A mai lányokat ismerve.

Vagy ha a legjobb csajokra vágysz legyél alacsony, dagadt, ragyás arcú, kopaszodó, szakállas.


Mifelénk az ilyenek tetszenek a csajoknak. :))

2015. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!