Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek a férfiaktól? Mit...

Bambilla kérdése:

Félek a férfiaktól? Mit tegyek hogy levetkőzzem a felém közeledő fiúk irányába tanúsított távolságtartást?

Figyelt kérdés
19 éves szűz lány vagyok és még sosem volt barátom. Ha egy fiú közeledik felém vagy esetleg hozzámér mindig elhúzódok és gyors ütemben lelépek a helyszínről és jegelem vele az összes kapcsolatomat. Mindig azt hiszem, hogy bárki aki közeledik felém vagy megérint az egyből le akar feküdni velem. Biztos hogy csak a tapasztalatlanság az oka de nem tudom, hogy mit tegyek, mert ez így nem lesz jó...
2013. jún. 30. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Kiváló tagja leszel pár év múlva a Feminista Lezbikusok Kommandójának.
2013. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán ne legyen benned annyi előítélet egy-egy érintéstől vagy közeledéstől. Te döntesz, ha nem akarsz szexet, akkor nem lesz szex. Legyél kicsit oldottabb, és fogadd el, hogy nem mindenki csak lefeküdni akar veled. Gondolj bele, azért csak jól esik az az érintés nem?:)
2013. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Fogadd el azt hogy Minden pasi aki közeledik feléd igenis meg akar téged dugni. Nincs lehetséges alternativa ez tény. :D

De viszotn azért vagy Te Nő mert rajtad mulik hogy meg is fog-e az épp aktuális srác dugni. Hidd el hogy normális esetben ha normális értékrendekkel vagy felvértezve akkor ezt észre fogják venni és még szeretetet is kaphatsz azért cserébe, hogy gerincre vágjanak. ezt hivják bolodg párkapőcsolatnak :D Kicsit erösen van fogalmazva de lényegében tényleg erről szól. :)

2013. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előző eltalálta.

de kiegészítenáém még azzal, hogy hiába van értékrend, az esetek 95%-ában akkor is csak kijátsszák a nőt, mindenféle érzelmet kamuzva.

Van egy szerencsés 5%, akik kifognak olyan mutáns férfiakat, akiknek vannak érzéseik, de most kiábrándítalak, sajnos jól gondolkodsz, a többségnek csak a f..sza számít. Ezért ritkább a boldog kapcsolat, amire a nők vágynak, mint a lottóötös.

Így fordultam hát, inkább a szerencsejátékok felé. :D

2013. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Azért mielőtt fényesre sikálnád azt a glóriát a csajok feje fölött sajnos be kell ismerni hogy a csajok 95%-a ugyanúgy érdekből jön össze a csávóival (pénz, nagy farok, hatalom) szóval nem különbek semmivel

2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Régebben én is féltem a férfiaktól,de a fiú osztálytársaim ölelgettek, mert jóban voltunk.Tudtam,hogy nem akarnak velem járni és megszoktam a férfiak közeledését.

Azóta már akár fiú akár lány ölel meg vagy ér hozzám tök jó érzés tölt el :D


nincsenek ismerős fiú barátaid akikről tudod nem akarnak semmit?



20/L

2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, s valamivel idősebb is nálad. 19 éves voltam szintén, mikor egyáltalán elkezdtem fiúk társaságára vágyni, de mai napig valami komplexus-szerűség miatt reflexszerűen távolodok a közeliségtől. Pedig mikor egyedül vagyok, akkor minden vágyam, hogy valaki átöleljen vagy fogja a kezemet, viszont ha valaki megtenné a valóságban, akkor bepánikolok szinte. Szerintem csak add tudtára az illetőknek, hogy pl. jól érzed magad a társaságukban, de nem szereted az ilyen nagy közelséget. Ha megértenek, és türelmesek, akkor megéri velük foglalkozni, és fokozatosan egymásra hangolódni, ha meg nem, akkor nem.
2013. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyere fel hozzám, és ígérem, hogy gyengéd leszek, mint a tavaszi fuvallat, finom leszek, mint a hagymás vér. Megszabadítalak a gátlásaidtól, aztán.. ÚGY MEGHEGESZTELEK, HOGY FÜSTÖLSZ!!!
2013. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De vannak olyan fiu barátaim akikről tudom, h nem akarnak.semmit, de pont ezért mivel én sem akarok tőlük semmit ezért tartom a személyes távolságot ès pl nem ölelgetem őket. Nem akarok senkivel sem játszani h állandoan hozzáérek meg ölelegetem tehát sugallom a kõzeledèst amikor.nem is akarok semmit.
2013. jún. 30. 21:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!