Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek teljesen...

Hogyan ismerkedjek teljesen ismeretlen lányokkal?

Figyelt kérdés

Például illik debrecen főtéren ismerkedni? Sztem nem vagyok ronda srác de egy don huan se. Vagy csak úgy menjek oda hozzá hogy helló nem szeretnél beszélgetni? Bulikba nem járok szóval kilőve? Vagy Facebookon?(szerintem face az gáz)

Esetleg buszon? Mi lehet jó nyitómondat?



2013. júl. 1. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
"szia:) szimpi vagy! van kedved ismerkedni?" és bárhol lehet, ahol vannak lányok:)
2013. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg csak ennyi ? :D
2013. júl. 1. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
normális lány így nem ismerkedik szerintem...
2013. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igen ez szerintem sem annyira jellemző normális lányoknál, de ha valaki értékeli a közvetlenséget akkor akár az is lehet hogy szimpi leszel. Amúgy sokkal 'jobb' szerintem olyan helyen ismerkedni ahol közös érdeklődésű emberek vannak pl ha ugyanaz a hobbitok, mondjuk lovagoltok, vagy akkor ha a szomszéd környéken lakik és látásból ismered, sokkal egyszerűbb leszólítani na és a leszólítás indoka is adott.

De szerintem próbáld ki, veszíteni valód nincs, csak legfeljebb nem jön be a leszólítás. Ha valamilyen kedves és közvetlen dumával kezdesz abból rossz nem lehet. Vagy akár olyan egyszerűen amit az első írt, bár az idősebb korban biztos nem jön be, de te gondolom még elég fiatal vagy.

2013. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!