Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki értelmes, kedves...

Valaki értelmes, kedves személy van még itt? Ti mit láttok jónak az emberekben, és mi az, amit kevésbé szerettek?

Figyelt kérdés
Szeretnék normális témákról beszélgetni.

2013. júl. 2. 21:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Jónak látom azt, ha egy ember egyenes, becsületes, és másokat nem akar bántani.

Rühellem ha valaki A-t mond a képembe és B-t cselekszik, ha átver, hazudik, ígérget a semmire és álszenteskedik.

2013. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Úgy általában az emberi fajban?
2013. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
igen
2013. júl. 2. 21:56
 4/33 anonim ***** válasza:

Az őszinteség mindenek előtt ! Ha valaki hazudozik, az egy életre elvágta magát előttem. Nem érdekel, ha valakinek esetleg nyers a stílusa, ha cserébe egyenes.


Amit szeretek, az a humor, ezzel mindig le lehet venni a lábamról :)

2013. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

En szeretem a rock zenet, az irodalmat (novellakat, krimiket) a festeszetet az allatokat, de a sportot is szeretem, foleg a kosarlabdat. Utalom a magyar "celebek" tobbseget, az allatkinzokat, az iszakos barmokat, amugy meg a matek meg a foldrajz a "gyengem", abbol csak 4-es vagyok.

_mugy most leszek 11.-es, ezeket mind ugy nezd. :)

2013. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Hülye kérdéseket nem szeretem, azt sem ha úgy veszik, hogy nekem bizonyítani kéne, hogy érdemes megismerni és meg kéne felelni nekik. Nem szeretem ha olyan kérdéseket tesznek fel amikre nincs válasz, idegölő a 2000. ismerkedésnél elmondani ugyanazt. Nem szeretem ha valaki buta, rosszindulatú, komolytalan, értetlen, érzelmileg szegény, túl anyagias, rendmániás vagy rendetlen, türelmetlen, tenyérbemászó, stb.


Szeretem ha intelligens, megvan az összhang egymás közt, nincsenek berögzült általánosító hülyeségei amiket hajtogat, szeretem ha figyel az egészségére, igényes önmagára, társaságára, elfogadó másokkal, empatikus, közvetlen, nyitott.

2013. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
a humor mindenek felett :) tudtok jó vicceket?
2013. júl. 2. 22:01
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, hogy még mindig nem sikerült zárt alakos megoldást találni a 3 test problémára
2013. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
5. vagyok, felre ertettem a kerdest! Ezer bocsi! Tenyleg!
2013. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Pozitívum:

Az a baj, hogy semmi lehetséges viszonyítási alap nincs, nem ismer senki más értelmes fajokat. De érdekes a kreativitás és a szentimentalizmus találkozása. Legalábbis alapvetően jóval érzékenyebbek az emberek, mint az biológiailag indokolt lenne szerintem. És talán ennek az érzelgősségnek és a kreativitásnak a találkozásából születhetett meg a törzsi körülmények között a művészet, elsőnek talán a zene. Legalábbis, ha feltételezzük, hogy nem csak vallási okok miatt zenéltek, hanem kedvtelésből is.

Negatívum:

Az emberek hülyék.

2013. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!