Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adjak egy idegen srácnak egy...

Adjak egy idegen srácnak egy második esélyt, hogy végül mégis megismerhessen jobban is engem?

Figyelt kérdés

Tavaly már rámírt egy srác facebookon, aki állítása szerint már találkozott velem pár héttel korábban. Azt írta az üzenetben, hogy szeretne jobban is megismerni, meg hogy mennyire tetszem neki (nem tudom ezt hogyan értette, mikor előtte maximum arra a pár pillanatra találkoztunk, mindegy). Akkor egy pár hétig levelezgettünk egymással, de én már az elejétől kezdve nem igazán akartam ezt az egész ismerkedést, és hamarosan ezt neki is megmondtam, bármennyire is fájt kimondani, mégiscsak ezt gondoltam. Akkor úgy tűnt, hogy a részéről is vége a dolognak, de tegnap kaptam tőle egy újabb levelet, kézzel írva, egyenesen az itthoni címemre küldve (még erre sem sajnálta az idejét, hogy megkeresse a címemet), amiben azt írta, hogy még mindig nagyon szeretné ezt az ismerkedést, meg hogy 1 év után se tudta még túltenni magát rajtam. Miután elolvastam a levelet, teljesen elérzékenyültem, mert annyira szépen és őszintén írta le mindezt, biztosan nem csak kitalálta az egész találkozás dolgot, és látszik a stílusán is, hogy egy nagyon normális, kedves srácról lehet szó.

Most mit csináljak szerintetek? Tavaly akkor elég egyértelműen (talán még kicsit túl keményen is) visszautasítottam, most nem szeretnék ezen egy pillanat alatt változtatni. Viszont ilyen szép levelet, mint amit ő írt, még soha nem kaptam senkitől, főleg nem egy idegen embertől. Ti mit csinálnátok a helyemben? :/

16 L


2013. júl. 3. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked is szimpatikus,miért ne? Ne görcsölj azon, hogy mi volt tavaly, látod, ő adnak még esélyt, te miért ne adhatnál a dolognak? Semmit sem veszítesz.
2013. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azért ez nem teljesen így van, ahogy te leírtad. Egyrészt puszta szánalomból nem fogok igent mondani neki, másrészt meg ő csak egy idegen, akiről szinte semmit nem tudok a nevén és a lakóhelyén kívül. Egy idegen emberbe, akiről csak egy álomképet építek fel, amúgy se tudnék beleszeretni.
2013. júl. 3. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha viszont így érzel, akkor mond neki, hogy nem szeretnél vele megismerkedni, a levelet pedig tedd el, szép emlék marad :) De miért tiltakozol ennyire az ismerkedés ellen? Mert hogy vadidegen? Vagy mi a gond?
2013. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából már régóta tetszik nekem egy másik srác, akivel valóban létrejöhet egy normális kapcsolat, mert minden értelemben közel vagyunk egymáshoz. Másrészt meg nagyon furcsa volt ez az egész dolog, ahogyan rámírt és közölt mindent. Sajnos vannak olyan esetek, amikor jobb nemet mondani a másiknak, ezt neki is meg kell értenie.

A levelét azért elraktam, nem lenne szívem kidobni a szemétbe :)

2013. júl. 3. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont meg is válaszoltad a saját kérdésed :) A másik sráchoz meg sok sikert :)
2013. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!