Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (18/F) Mégis hogyan szerezhetn...

Mysterion777 kérdése:

(18/F) Mégis hogyan szerezhetne valaki egy barátnőt, ha egészen idáig teljesen elhanyagolta különböző problémák/indokok miatt a társaságot, és ezáltal abszolút nincs szilárd/hosszú-távú emberi kapcsolata ill. baráti köre?

Figyelt kérdés
Volt-e már közületek valaki hasonló helyzetben, hogy ilyen későig nem jött össze különböző gátlások miatt, és ha igen, hogy sikerült ebből a gödörből kimászni? Hol/hogy találjak olyan lányt aki szintén magányos és félénk, de igazából vágyik egy "olyan" barátra (is)?
2013. júl. 8. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

18 nem is olyan "késő", gondolj bele, még 4 év van 22-ig, meg ilyesmi.... :D


Hát, ott a net. Sok ember lenézi, szánalmasnak tartja, de értelmes emberekkel lehet jókat chatelni. Még össze is lehet jönni velük. Diákmunkázni is lehet, vagy ha már nem vagy diák, a munkában is vannak társak.... Nyilván valami közösségbe kell menni, ahol vannak emberek....

2013. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont neten keresztül kerültem egy társaságba ahol nagyjából egész jól mennek a dolgok kivéve, hogy egyenlőre az az érzésem hogy pár emberrel szembe fogok kerülni (egyikük egy zsici, a másik meg csak utál, mert magasabb vagyok nála 25 centivel).


Csajok itt csak barátszinten vannak-lesznek, az egyetlen szóba jöhető lányt rögtön lecsapta egy nagydumás cigány - ami csak megerősítette azt amit eddig is tudtam: mindegy a "belső" ha az ember egy nagydumás, buta c betűs ötször annyi esélye van, mint egy átlagos rendes srácnak. Pedig a csaj is rendes nem plázaribi vagy ilyenek.

2013. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj kedves 2., de én nem vagyok oda a nagydumás c betűsökért. Szíves elnézésedet kérem!
2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem tudsz róla. Ez sem volt teljesen az (sőt lehet származásilag egyáltalán nincs köze a C betűsökhöz) de attól még a viselkedése olyan volt (Állandóan a mi lejáratásunkkal, gúnyolásunkkal szerezte a jó pontokat, folyamatos öndicsőítő mantráitól zengett a társaság amik kimerültek abban, hogy egyszer rúgott 3 gólt a Cigánd-Parasztfalva meccsen meg hogy mekkora istennek tartják a motorosok meg mit tudom én. Naná, hogy rögtön ő lett az Isten mi többiek meg a lúzerek. Mocskos C betűs viselkedésfajta ez.
2013. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt: önmarketing.

Másrészt: tudom hogy sok buta lány van, de ne nézzük már le őket ennyire.. nem mindnek kellenek üres fejű férfiak. Nem könnyű, persze hogy nem.. sose volt, evolúció van, verseny.

2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, először baráti kört kell szerezni... nem?
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs alternatív módszer..
2013. júl. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!