Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék nem parázni,...

Hogyan tudnék nem parázni, görcsölni a külsőm miatt a csajokkal való ismerkedésnél, ha szinten minden csaj előhozza az ismerkedésnél a külső testi adottságaimat látva, hogy milyen ronda vagyok és helyesebb fiúra számított?

Figyelt kérdés
Azt hittem sokági, hogy csak a testemmel van bajuk, de mióta csak a fejemről küldök képet rájöttem, hogy sajnos a pofám a fő probléma. Én próbáltam nem törődni a külsővel és lazára venni, de akkor is fújjogtak a csajok, ronda fiúk, ti hogy küzditek le, a egy csaj piszkál, lenéz, gúnyol a külsőtök miatt? Nyomjátok továbbb neki, nem törődtek vele, hogy gúnyol vagy hogyna kezelitek sikeresen? Szeretnék rájönni, mert úgy látszik ez már nálam elkerülhetetlen dolog. MIndig előjön a lányoknál, hogy ronda vagyok, de hát mindig nem futamodhatok meg, mert akkor sosem lesz barátnőm. :(

2013. júl. 11. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a probléma az arcoddal?
2013. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljál, hajszold a pénzt aztán jön vele együtt a csaj is.
2013. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az arcodon nem javít, de kezdj el gyúrni. Pénzzel még kompenzálhatod.
2013. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, én most már nem bírom tovább. KI A JÓ ISTENNEL ISMERKEDSZ TE?! Nem tudom, neked milyen baráti köröd van, vagy hogy hol élsz, de nincs egy olyan lányismerősöm se, aki a képébe mondaná egy fiúnak, hogy RONDA, pláne nem, hogy b_szogatná ezzel. Hol gyűjtöd össze ezen remekműveket? És hogy nem tűnik fel, hogy egy .... mire odáig elérsz, hogy elhívod vhova?
2013. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet!:)21L
2013. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legyél magabiztos, megnyerő, nyitott, pörgős, vicces, ápolt, sportos. nem az arc a lényeg hanem hogy megfogd a lányokat
2013. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet ha gondolod, és mondok véleményt :) Ja, és tuti nem foglak "lerondázni" :) 19/L
2013. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!