Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van ez? Miert nem...

Miert van ez? Miert nem vonzodnak hozzam az atlagos, vagy helyes pasik? Miert sorolnak rogton a haverok koze? Hogy valtoztathatok ezen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valogatos, sot jobban megfognak az atlagos pasik mint az ilyen adoniszok. Sok olyan pasi ismerosom van, aki tetszik, de mindegyik inkabb barat zonaba sorol engem. Azt mondjak mindannyian, hogy szep vagyok, de nem akarnak tolem baratsagon kivul semmit. Viszont vannak a csunyabb fiuk, akik kozul szinte napi szinten mindig felbukkan egy uj, aki ramir, elkezd velem ismerkedni es aztan meg beprobalkoznak. Sajnos veluk meg en nem tudok jarni, mert azert valamilyen szinten a kulso is szamit. Termeszetesen az az elsodleges parkereses szempontjabol, hogy a fiu jofej legyen es hogy kolcsonos tisztelet alakuljon ki koztunk. De mar probaltam egy olyan sraccal jarni aki nem tetszett, de nem tudtam megszeretni. :( Mar volt egy helyes baratom akivel minden jol ment, csak sajnos keveset talalkoztunk. Azzal tisztaban vagyok, hogy nem a kulsommel van a baj, mert sokmindenki megyjegyzi, hogy szep vagyok es en is meg vagyok elegedve magammal, jarok edzeni is.

14/L


2013. júl. 11. 23:20
 1/10 A kérdező kommentje:
*15/L
2013. júl. 11. 23:21
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
mintha szamitana hogy 14 vagy 15 vagy Gigalol
2013. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vonzódnak, csak nem veszed észre, mert nyuszik( én is ilyen vagyok). De még fiatal vagy, még találkozhatsz olyannal, aki ilyen, mint leírtad, vagy csunyácska, de valami mégis megfog benne, stb. A lényeg a türelem. 14 évesen még nem ciki szerintem, ha nincs barátod. Van még időd szerintem. Kivéve, ha holnap elcsap egy busz. Vagy a szemedbe repül egy űrhajó :D

15/F

2013. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

milyen segítőkész vagy,1. válaszoló..

ne félj,kedves kérdező!:)

ez nem a külsőn múlik..vannak enyhén szólva nagyon nagydarab,ronda lányok,akiket meg a helyes pasik rajonganak körül,és nem barátság céljából..

lehet,hogy érzik rajtadf,hogy félsz,hogy nem tudod te se valójában mit akarsz..de ne érezd magad hibásnak,hiszen az a párkapcsolat a jó,amelyben önmagad lehetsz,és nem kell szerepet játszanod! :)

2013. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, akkor 15 évesen. Lényegtelen. ( előző)

Ha kuldesz képet, akkor azt is megmondom, mint átlagos fiú, hogy a kulsoddel lehet-e esetleg a baj. Nem az, hogy ronda vagy, hanem hogy túl szép, és az ilyenek, mint én, nem közelednek emiatt, mert nem tartják magukat esélyesnek kegyeidre( mint az én esetemben pl.)

2013. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2013. júl. 11. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem előző, hanem azelőtti(3-as asszem) voltam( előző)
2013. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy kezeled őket. Aki tetszik, próbálj apró jeleket küldeni folyamatosan, aztán a tudat alatt csak dolgozik. Küldj egy képet aztán tudnék véleményt mondani, hogy a külsőddel van gond.

15/F

2013. júl. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de szerintem csak két eshetőség van:

-A külsőddel van baj

-A személyiséged nem vonzó számukra


Nem ismerlek, nem tudom megítélni egyiket se...

Ne engedd, hogy odáig fajuljon a dolog, hogy barátok lesztek, még előtte értesd meg velük, hogy te többet szeretnél, és ha visszautasítanak, ne lógj velük többet.

Flörtölj velük, mindig mosolyogj, legyél nagyon kedves.

2013. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

15 evesen kar meg evel foglalkozni.Nem kestel le semmiröl.

Hogy jol nezel ki? Meg fejlodni fogsz.

2013. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!