Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Két ravasz, nagy játékos...

Két ravasz, nagy játékos embernek lehetne jó kapcsolata?

Figyelt kérdés
Van félnivalója egyik félnek is?

2013. júl. 15. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb felállás mintha csak az egyikük az.
2013. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két szemét? Nem fognak unatkozni! Inkább egymásnak ártsanak mint másoknak. :D
2013. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nikol.T. válasza:
Kevés az infó a helyzetről! DE: ez a "két dudás egy csárdában" esetre hasonlít, ami borzalmasan nehezen kezelhető felállás. Nálam és a páromnál a két erős karakter - úgy nőben, mint férfiban - felállás "játszik", és - bár 34 éves vagyok - ekkora hullámvölgyeket és magasságokat még az életben nem éltem meg! A szívem tépi ki minden másnap, és úgy tudom utálni, hogy bele tudnék halni, miközben minden előző nap a szerelembe, az imádatba és a boldogságba halok bele! És ez a két végletes állapot képes 1 perc alatt megfordulni, mert a reakciói vagy azonnal elolvasztanak, vagy azonnal bicskát nyitnak a zsebemben. :P Szóval egyszerűen bődületes! Így, ha hasonlóan "erősnek" gondolod magatokat, úgy csak akkor kezd mélyebb kapcsolatba, ha felkészültél a jéghidegre és a tűzforróra is! ...Akárhogy is, egy életélmény lesz, bármeddig is tart. :) :(
2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!