Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka ennek? Lehet valahog...

Mi az oka ennek? Lehet valahogy ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Minden lány, akihez közeledni próbálok, a személyes találkozások után azzal jön, hogy legyünk inkább csak barátok...


Teljesen egy hullámhosszon vagyunk, jókat nevetünk együtt, jól érezzük magunkat együtt, szeretünk egymás társaságában lenni, de mégis folyamatosan oda jutunk, hogy csak mint barát...


Lesz valaha normális párkapcsolatom?

25/f



2013. júl. 19. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul akkor figyelmedbe ajánlom ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=wx9zD2ng7FQ


Szerintem nincs értelmes ember aki azt mondja erre, hogy haszontalan. Rengeteg érdekes dolgot mond el benne.

2013. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó dolgokat mond benne a srác, és ezt nőként mondom. Nincs baj a kedvességgel és figyelmességgel, de kell egy kicsi önzés, pasisság, hogy a lány nőként érezze magát. Az én pasim, most már vőlegényem egy tipikus kedves pasi, aki ugyan sokszor megtette már, hogy előtérbe helyezte az én érdekeimet (mármint amit annak gondolt) és a legjobb barátom is, de ha kell, van és volt olyan "tökös", hogy lehengereljen.
2013. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!