Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ebből valami? Hogyan...

Lehet ebből valami? Hogyan tovább? Így elrontottuk a barátságot? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akiért egy éve megvoltam őrülve, aztán szépen lassan jóba lettünk.Barátok lettünk, sokat beszélgetünk , sétálunk stb. Szombaton taliztunk, és ittunk egy picit..Aztán megcsókolt, én először nem akartam aztán hagytam neki. Nagyon sokat csókolóztunk, és jó volt nagyon.

Mondtam neki, hogy csak azért ilyen , mert sokat ivott erre, hogy holnap is ugyanilyen lesz velem.

Másnap rám írt fbon, hogy még ma is úgy gondolja amiket mondott stb, és hogy neki is jó volt.

De én most félek, félek vele találkozni is.

Szerintetek most nekem kéne keresni?Vagyis elrontottuk a barátságot?Lehet neki is tetszem akkor?

L/17



2013. júl. 23. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat látnám, a másik oldalról, nekünk egy buliban történt, az az utáni héten lekoptatott a lány de most visszaált a régi. Sajnos maradtunk a barátságnál :/
2013. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat.
2013. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti bejössz neki! Innen rajtad áll a dolog.
2013. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!