Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a pasi csak barátságot...

Ha a pasi csak barátságot akar a lánnyal annak általában mi az oka?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, padtársak vagyunk, saját bevallása szerint egyedül engem bír igazán a suliból, szokott hívni bulikba. De mindezt abszolút csak barátilag, mint lányt szándékosan nem vesz észre. Más csajokról gyakran mond véleményt, kritikát, rólam soha, sőt nagyon igyekszik hogy nehogy véletlenül rólam is kicsússzon valami a száján. Emellett gyakran direkt idegesít, elveszi a cuccaimat, húzza a hajamat néha már az oviban érzem magam miatta, de azért bírom. Mindenki szerint tetszem neki, sokszor hangosan meg is jegyzik, olyankor úgy tesz, mintha nem hallaná. Nem tudom, hogy most csak nagyon félős vagy nem is tetszem neki. Ő alapból elég visszahúzódó, nem valami társasági ember, én ellenben népszerű vagyok, és gyakran vagyok középpontban. Lehet hogy emiatt nem mer lépni. A külsőmmel nem hinném hogy baja lenne, nem vagyok ronda, sőt. Szerintetek létezik, hogy egy fiúnak egy lány tetsszen külsőre, bírja mint embert, de nem akar vele összejönni? Ő 18f, én 17l.

2013. júl. 24. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Meleg is lehet.

Amúgy igen, lehet hogy szűz. Te meg menő vagy, szép, nem akar leégni.

2013. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés!


Itt jenel van az ő vonzalmának minden jele.


Talán egyikőtök sem hozta szóba a párkapcsolatot, azért van ez. Ha Te nagyon szeretnéd őt kedvesednek, akkor azt teheted, hogy ezt kinyilvánítod. Ha hagyod a hosszú barátkozást annak ellenére, hogy Te másra vágysz, akkor nem tudod "rákényszeríteni".

Lehetne forszírozni idővel, ha már tud róla, hogy szereted, hogy barátkozni nem akarsz vele, csak járni.

Szerintem kialakulhat.

2013. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tuti nem meleg. És nem szűz. Sulin kívül vannak haverjai, szóval nem egy ilyen totál lúzer figurát kell elképzelni. Csak valahogy a suliba nem nagyon jött össze neki a beilleszkedés.
2013. júl. 24. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

SulibaN!

Harmadikos gyerek tudjon már magyarul!

2013. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

" Szerintetek létezik, hogy egy fiúnak egy lány tetsszen külsőre, bírja mint embert, de nem akar vele összejönni? "


Egyébként létezik, 37 éves vagyok, és az egész életem ennek a rejtélynek a feltárásról szólt eddig. Hát legalábbis részben fel van tárva.:)

Olyan dolgokat tudtam meg, amiket 17 évesen még nem értettem volna. Így hiába is tudtam volna őket 17 évesen...:)

2013. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem illeszkedett be a suliba mint közösségbe. Nem magára az épületre gondoltam, vagyis így nem kell az N. Nekem így is helyesnek hallatszik, de ha nem az, akkor is gratulálok, hogy sikerült ebbe az egy helyesírási hibába belekötnöd. Még mindig helyesebben írok mint az itteni emberek nagy része.
2013. júl. 24. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6: Ez nem helyesírási, hanem nyelvi hiba. Alapvetően aki már tud beszélni, az nem téveszti el. És NE a félanalfabétákhoz mérd Magad... inkább a Mindenséghez mérd Magad!:)
2013. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
5-ös! légy szíves, írd le, milyen dolgokat tudtál meg! Köszönöm
2013. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Helo!

Hát... Elkezdem írni az okokat, ahogy eszembe jutnak.


1. Olvasd el A férfi, aki nem tud szeretni c. könyvet! Leír egy rakat okot, ami miatt elmenekül a férfi az ideális szerelmi partner elől! (Ez persze nőre is lehet igaz!)


2. Magamtól is sejtettem már, hogy akinek párkapcsolata van, az legtöbbször nem arról szól, amiről én fiatal koromban hittem... de nem mertem elhinni magamnak ezt a felismerést, hanem Feldmár András szájából kellett hallanom egy budapesti előadásán, hogy elhiggyem magamnak, hogy helyes a felismerésem.

Ő azt mondja, azt vette észre, hogy a kapcsolatok többségét azért tartják fenn a párok, hogy megkímáljék magukat attól, hogy valakivel intim (érzelmi és testi) közelségbe kerüljenek.

Ugyanis több annak a hátulütője, mint a haszna, még azoknak is, akik nem ezt gondolják magukról.

Ezért aztán tipikusan NEM azt választják, aki szerelmi szempontból a legalkalmasabb pár volna számukra!!


3. Osho Intimitás c. könyve is hasonlót ír le, az egyik leghasznosabb mű, amit olvashatsz párkapcsolat témában!



Szóval van egy csomó nyilvánvaló és jó mélyen eldugott vonás az ember személyiségében, amit BÁNT, megsebez a másik ember túlságos érzelmi közelsége. Ezt próbálják ösztönösen elkerülni. Aki nem kerüli el elég ügyesen, abban rossz érzések támadnak fel a számára túlzott közelségtől, ami a kapcsolat megszűnéséhez is vezethet.

2013. aug. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kieg.:

"Ő azt mondja, azt vette észre, hogy a kapcsolatok többségét azért tartják fenn a párok, hogy megkímáljék magukat attól, hogy valakivel intim (érzelmi és testi) közelségbe kerüljenek."


Ezt úgy értem, hogy védőpajzsként használják a "párjukat" más közeledők ellen...:)

De ezt a partnert nem használják másra ezen kívül, mint hogy együtt TV-zzenek és veszekedjenek vele, ha lemorzsázza a szőnyeget.

:)

2013. aug. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!