Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet ismerkedni olyan...

Hol lehet ismerkedni olyan lányokkal, akik még nem ezekre a tini bálvány meleg fiúcskákra buknak? Akiknek még fontos a belső is és nem csak a külső?

Figyelt kérdés
Ha már ismerkedtetek meg ilyen lánnyal akkor hol? Szomorúan veszem észre hogy a 17-24 éves korosztálynak nem kellenek már a normális srácok/férfiak, helyette inkább ilyen csőgatyás, kivágótt pólós díszmajmokkal vannak együtt. Szeretnék végre egy normális lányt találni, akinek nem csak a külső számít, aki szeret kirándulni, sétálni és különböző programokra járni, ahol nem az a cél hogy minél részegebb legyél. Hol lehet ilyen lányokat találni? 23 éves vagyok ha ez számít!

2013. aug. 5. 16:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ez érdekelne engem is :DD
2013. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés.. engem is érdekelne a válasz
2013. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
hova valósi vagy?
2013. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
62%

Mindig vannak normálisak :) , csak sajna ezzel a korral jár, hogy ilyenek a mai fiatalok. :( Ne aggódj meglesz a te párod is. :)

Máshogy látom a világot mint kortársaim, bár még nem vagyok 17-t se.

2013. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A "Normális-lányok-akiknek-nem-csak-a-külső-számít-és-szeretnek-kirándulni-sétálni-és-különböző-programokra-járni" klubban. De csakis ott.
2013. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Attól még mért meleg valaki mert követi a divatot? Azért egy kicsit mindenkinek fontos a külső, mert senki se szeret végigmenni az utcán egy olyan pasi oldalán, aki leget , hogy jófej, de nem néz ki sehogy...
2013. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Én hányok ezektől a gyökerektől. Én rockot, screamot és ilyen zuzós zenéket hallgatok. És a fiúkat nem a pénzük és a külsejük alapján ítélem. Akik meg ezt teszik azok szánalmasak
2013. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Utcán, buszon, suliban. Szólítsd le, ha szimpatikus. Legfeljebb nem jön össze, úgy se látod akkor többé. Szórakozóhelyen csupa felszínes, plázacicákra hajtó srácot találni, szerintem amelyik lány normális fiút akar, az nem szórakozóhelyen fogja keresni, tehát ott valószínűleg nem találsz. Sok normális lány van, de a fiúk észre sem veszik őket a talpig Zarában riszáló, flegma, önimádó libák mellett. Bocs öreg, de szerintem Te is tudod, hogy ha rendes lányt akarsz, akkor találnál, csak az Neked nem elég "menő"/divatos. Elnézésüket kérem a csajoknak, akikre beszóltam, de szerintem nem színvonal, amit képviselnek. Apuci pénzét mindenki el tudja költeni, de ennél értelmesebb elfoglaltás is létezik...
2013. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Bino ***** válasza:
100%

Szerintem azt butaság állítani, hogy valakinek nem számít a külső. Mindenkinek számít, csak sokan nem ismerik be. Most gondoljatok bele, ha nem kívánsz valakit külsőleg, akkor abból nem lesz normál párkapcsolat.

Egyébként sok ilyen lány van, csak az előítéletekkel van a baj. Végtelen plusz egy olyan ember van, aki elítéli a fiatalabbakat.

Meg javarészt a fiúk a ri**ncokra buknak. (Tapasztalataim szerint.)

2013. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 BlondieJedi válasza:
A hosszu, zsiros haju, logo ruhas pasikat nem sokan szeretik! A kis surke egerek, akik megszolitani sem merik a csajokat szidjak csak azilyeneket. Vannak, akik tullzasba viszik a divatozast, de a legtobb jofej, ertelmes, normalis srac, akikert ODA VANNAK a csajszik! :-P
2013. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!