Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon csinos lányok! Látom...

Nagyon csinos lányok! Látom sokszor szépen felöltöztök, ezt csak magatok miatt teszitek vagy ha szinglik vagytok annak reményében is hátha leszólít valaki?

Figyelt kérdés
Ilyen csinos lányoknál egy átlagos kinézetű srácként mennyi esélyem van komolyabb dolgokra ha leszólítanálak titeket?
2013. aug. 6. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

is-is

lehet esélyed végülis

2013. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2013. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csajok egymásnak öltöznek ki, mivel nagyon hiúak. Az ő hatalmuk abban rejlik, hogy néznek ki. Ez ösztönös.

Te csak reagálsz erre férfiként.


Jó kérdés, mennyi esélyed van komoly dogokra véletlenszerűen kiválasztott emberekkel. Egyszer ki fogom próbálni; Odamegyek egy nőhöz az utcán és megkérdezem a Markov láncokról. Vagy ennél is komolyabb dolgokra gondolsz ?

2013. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tévhit egyébként az egész, hogy a lányok elutasítóak. Leszólítottam egy szép csajt és azóta randi is volt :) szóval hajrá :) ha meg kikosaraz, te megpróbáltad legalàbb!
2013. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Versengés miatt is olykor. Meg sokat számít mások véleménye. És hát a pasik miatt is.
2013. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért öltözök csinosan, hogy megrémítsem a fiúkat és ne merjenek leszólítani.
2013. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csinosan öltözöm, de nem vagyok csinos, így a kutya nem szólít le.
2013. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!