Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csinos lányok, nektek milyen...

Csinos lányok, nektek milyen elvárásaitok vannak, ha mondjuk leszólít egy átlagos srác titeket, amikor épp egy padon ültök valahol?

Figyelt kérdés
Szükségetek van valami menő szövegre, vagy elég csak ha mondjuk azt megkérdezik Tőletek hogy csatlakozhatok-e, vagy szia xy vagyok, szívesen fagyiznék egyet veled? Mi az, ami nem gáz Nektek ilyen esetben? Egyáltalán adtok-e esélyt vagy rögtön finoman tereltek?
2013. aug. 7. 20:36
 1/8 anonim válasza:
A hülye szövegeket hanyagolja... Bőven elég ha megkérdezi hogy zavar-e.
2013. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a csinos lányokat azt vonzza, ha nem nekik kell megmondani egy pasinak, hogy mit csináljon, hanem a fiú tudja magától is

amúgy nem kell menő szöveg

2013. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerű.... odamész, és megkérdezed, hogy leülhetsz-e a mellé, majd megkérdezed, hogy mit olvas/hallgat/ír, stb. stb.
2013. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bino ***** válasza:

Igazából ha engem valaki leszólítana biztos, hogy arra gondolnék először, hogy el akarja lopni a táská mat / telefonomat / pénztálcámat, vagy ne adj isten kedveskedk utána meggyilkol vagy megerőszakol vagy valami. Tudom, hogy elég negatív vagyok, de a mai világban nem tudnék mást gondolni.

Meg (nem beképzeltségből) szép vagyok egy kicsit és eddig életemben mindig mikor leszólítottak elmentem onnan gyorsan, vagy úgy tettem mintha telefonálnék.

Lehet, hogy ez abból ered, hogy egyszer végig rángattak egy utcán a hajamnál fogva és el akarták lopni a táskámat, de én biztos ezt feltételezném bárkitől.

2013. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Csinos lányok átlagos srácoknak nem adnak esélyt.
2013. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Semmilyen elvárásaim nincsenek (hadd nevezzem magam szèpnek, ha naponta ezt hallom) ilyen tèren, ugyanis nem ismerkedem idegenekkel az utcán. Meg a lányok 90%-a sem, tök mindegy, hogy nèz ki az illetö.


Egyrèszt manapság nem tanácsos akárkivel szóba àllni, másrèszt nekem ez túl eröltetett. Ha tudom, hogy azèrt találkozom valakivel, mert az illetö többet akar, az megfelelèsi kènyszert vált ki ès nem tusok felszabadultan viselkedni :)


Amúgy a párom teljesen átlagos, de vele munkahelyen ismerkedtem meg :)

2013. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi elvárásom van, hogy hagyjon békén.
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, köszönöm :D Tiszta sor :D
2013. aug. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!