Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn milyen üzenetet...

Társkeresőn milyen üzenetet érdemes írni a lányoknak?

Figyelt kérdés

Fenn vagyok egy ilyen oldalon, de nem tudom, milyen lenne az ideális szöveg. Már elég sok levelet megírtam, de a legtöbbre még csak válasz sem érkezett. Többféle szöveget is kipróbáltam, volt, hogy csak pár sort írtam (Szia XY! Helyes lánynak tűnsz, szívesen ismerkednék veled. Ha a szimpátia kölcsönös, írj!), volt, hogy hosszabb terjedelműt, amiben kifejtettem, miért tetszik nekem ő, meg hogy én milyen vagyok, de próbálkoztam kicsit lazább, humorosabb szöveggel is. Egyik sem volt igazán nyerő. Persze tudom, hogy nem csak a levél számít, hiszen a lányok a fotó meg az adatlapom alapján is döntenek, hogy visszaírnak-e, de érdekelne, hogy ti mit gondoltok. Mit írnátok egy ilyen üzenetbe (fiúk), illetve milyen üzenet jön be nektek (lányok). Légyszi írjatok nemet és életkort is! :)


24/F


2013. aug. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ird neki : Szia! Jossz baxni vagybaxol jonni?
2013. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"hy"
2013. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az jött be, ha a pasiról az derült ki, hogy pontosan tudja, mit keres, vannak elvárásai a potenciális partnerrel szemben. És igen, lehet, hogy nem fog válaszolni 10-20 lány, de ha egy válaszol, akkor az azért teszi, mert ő olyannak érzi magát, amilyet te keresel.
2013. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezeket még nem próbáltam, de nem hinném, hogy bejönne... :)
2013. aug. 25. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi! :)
2013. aug. 25. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az üzenet szövege a lényeg, a külsőd alapján döntenek. Ha nem vagy helyes, vissza sem fog írni.

Sokan azért regisztrálnak ilyen oldalakra, mert azt hiszik, itt könnyebb ismerkedni mint élőben, pedig nagyon nem.

2013. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!