Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő után kellene...

Mennyi idő után kellene éreznem valamit?

Figyelt kérdés
Randi után ha nem érzek abszolút semmit az gond? Jófej srác, kedvelem, szívesen megyek még vele randira, de a szikra nincs meg, a vonzalmat is csak elvétve érzem.

2013. aug. 29. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress mást! Ne tedd tönkere a szexuális életed egy kényszer kapcsolattal. De szépen mondd ám el neki! :D 14/F
2013. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jelenleg én is hasonló cipőben járok, de szerintem dobni fogom a srácot, csak idő kérdése.


Nem ítéltem el egyből, mert nagyon aranyos, kedves, figyelmes meg minden, s noha nem kimondottan az esetem, de nem néz ki rosszul. Viszont az egy égadta világon semmit nem érzek iránta, ő meg... hát eléggé nyomul rám. Hívogat, sms-ekkel bombáz, napi szinten beszélni akar, de nekem sajnos nemigen van kedvem hozzá.


Most is azon agyalok, hogy hogy mondjam meg neki. :( Nem egyszerű az biztos, mindenesetre osztom az első válaszoló véleményét. Ha nem érzed a szikrát, nem vagy vele boldog, akkor inkább hagyd ott még mielőtt túlságosan beleéli magát a dologba. Hidd el, hosszú távon jobb lesz neked is, neki is.

2013. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Randiztok 1-2-3-4-5 ször meg ahányszor jól esik de ha nincs semmi komoly akkor úgyis lankadni fog a dolog.:DD nincs értelme ezen gondolkodni csak döntsd el hogy mit akarsz
2013. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!