Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek, hogyha...

Hogy ismerkedjek, hogyha sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál? Hogyan érjem el, hogy tetsszek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Nem tudom "megfogni" a csajokat, legalábbis azokat nem, akik nekem tetszenek.


175 centi vagyok, 58-60 kiló. Igen, tudom, hogy nagyon kicsi ez a súly ilyen magassághoz.


Átlagos az arcom, szerintem és mások szerint egyébként jóképű vagyok. Az öltözködéshez nem nagyon értek, sokszor kicsit elhanyagolt a külsőm.



Nem nagyon csajoztam soha, még kisgyerekként se. Nem nőttem ki a félelmet attól, hogy odamenjek a lányokhoz. A probléma szerintem az, hogy nagyon anyás voltam mindig, inkább női mintákat másoltam, mint fiúsakat, s belülről néha szinte nőnek érzem magam. Szerintem amúgy alapvetően megvolt bennem a férfiasság, csak sok kudarc árán eljutottam oda, hogy már nem volt kedvem beállni egy csapatba focizni tornaórán, nem mertem elvállalni nyilvános szerepléssel járó dolgokat, meg általában elkerültem a szereplést és a konfrontációkat.


Ezenkívül elzárkóztam a korombeliektől, mondhatni burokban nőttem fel. Így nincs nagyon társasági rutinom, ez csak mostanában, 21 évesen kezd el megváltozni. Nem vagyok rámenős, merész, nem nagyon fogok mostanában semmibe (depresszióm van, amivel orvoshoz járok), állandóan bizonytalankodom, aggódom, görcsölök a legkisebb dolgokon is. A kortársaim mellett kicsinek és férfiatlannak érzem magam. Ha egy lánnyal beszélek, abszolút az az érzésem, hogy nincs semmi vibrálás a levegőben, nem érdeklem őket. Mindig én voltam a legkisebb a tornasorban, mindig nagyon vékony és gyerekszerű voltam. Bárhova megyek, mindig baromi abszurdnak érzem azt a helyzetet, hogy 21 éves létemre 16 évesnek nézek ki, míg a kortársaim kész férfiak mellettem. Nem érzem, hogy egy ligában játszanék velük, ha lányokról van szó. Nevetségesen kicsinek és fejletlennek érzem ilyenkor magam. Úgy érzem, nem vesznek komolyan a lányok. És az a baj, hogy ezt a meggyőződést nem tudom kiverni a fejemből, mert úgy érzem, elég szilárd alapokon áll; mindegy, hogy hova megyek, ha kinézek egy csajt, mindig jut rá 3-4 olyan fiú, aki jóval magasabb, izmosabb, férfiasabb és belevalóbb nálam, és nem nagyon tudom elképzelni, hogy ezek után miért pont velem járna egy lány.



Nem is tudom elképzelni igazából, hogy milyen leszek "igazi" felnőttként, amikor kikerülök az életbe és véget ér a testi fejlődésem. Mindig azzal nyugtattam magam, hogy majd szépen megnövök egyszer úgyis és behozom a lemaradásomat, de ez idáig nem következett be. Valahogy nem bírom elképzelni, hogy ez legyen a végleges fizikai valóm. Így senki nem fog soha komolyan venni, baromira gyerekesen nézek ki. Pl. most voltam gólyatáborban, ahol ÉN VOLTAM A LEGIDŐSEBB, és az összes, nálam két-három évvel fiatalabb instruktor (felsőbb évesek, akik szervezik a gólyatábort) sokkal, de sokkal idősebbnek nézett ki nálam. Teljesen abszurdnak éreztem, hogy idősebb testvérként tekintsek valakire, aki valójában fiatalabb nálam.



A kérdésem a következő: az ilyen csenevész, "maradék" fiúknak mi jut az életben szerelem terén? Mit kell tennem, hogy érvényesüljek? Hihetetlenül hülyén érzem magam nálam két évvel fiatalabb, de 5 évvel idősebbnek kinéző emberek között.


2013. aug. 31. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Na jó, nem olvastam végig. Küldj egy képet és megmondom hány évesnek tippelek meg, hogy milyennek talállak.
2013. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem képen nem fog átjönni. De ha már itt vagy és vetted a fáradságot, hogy írj, kérlek olvasd végig, nem olyan hosszú.
2013. aug. 31. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyen önbizalmad, ha nő arcszőrzeted, ne borotválkozz meg rögtön ha kinő! Az férfiasít! Meg a ruha is számít, egy jó kombináció sokat dob.


Engem is idegesít ez amúgy, ez hogy nem nézek ki nem hogy annyinak de a közelében sem mások szerint! Mesélek egy "kedves" kis történetet ami nemrég történt meg velem. Elárulom, hogy én lány vagyok.


Engem olyan fiatalnak néztek, hogy 22 éves létemre és ekkora peches módon pont nem voltak nálam az iratok, kiküldtek a dohányboltból flegmán, fennhéjazóan, pedig még csak nem is én vásároltam, hanem a a barátom aki szintúgy 22 és tőle semmit nem kértek el hogy igazolja magát mert ő már kinéz szerintük 18 felettinek én meg marhára jóhogy 16-nak! Azt mondták nem tartózkodhat bent 18 éven aluli bla bla! A rothadékok ránézés alapján megítélnek! Remélem rájuk küldenek valami idősnek kinéző 18 éven alulit akin elbuknak!


Szóval együtt érzek! S ami biztos, hogy ha visszamegyek majd oda, kisminkelve, öregítő ruhákba, szó nélkül kiszolgálnának! Ki is próbálom majd esküszöm!


Szóval hidd el nekem, neked arra van szükséged amit mondtam és máris öregebb leszel!

2013. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megértelek. Bár 1 éve írtad talán még felnézel egyszer, hátha segít, hogy nem vagy egyedül. Ezeket én is ugyan úgy megéltem. Amikor olvastam amit írtál, ez pontosan én vagyok. Ugyan ilyen külső "adottságokkal" rendelkezem és bár próbálok nem törődni a reakciókkal, de ma is elkérték a személyimet egy sör miatt és baromira elkeseredtem mostmár, meddig lehet ezt tűrni? 24 éves vagyok a kurrrva életbe! Ez már sért komolyan. 6 éve nagykorú vagyok.


A netes kép meg semmit sem ér. Régebben volt, hogy itt gykn küldtem képet magamról és rákérdeztem mennyinek látnak. Volt aki pont beletrafált volt aki 1-2 évvel alá lőtt, de az mindössze néhány év nem 6. Hogy a bánatba növesszek borostát? Bármit megadnék, ha markánsabb, karakteresebb arcom lenne legalább...


A szerelmet meg felejtsd el. Eddig ahány lánynak megmondtam a korom ne tudd meg milyen reakcióik voltak. Nem rosszindulatúak voltak, csak éppen bele se gondoltak, hogy egy férfinak milyen lehet. Volt aki percekig el se akarta hinni. Kb mintha egy minimális felesleggel rendelkező lánynak a képébe vágnám, hogy dagadt...


Elég rinyálósra sikeredett, soha senkinek nem szoktam emiatt panaszkodni. Igazából panaszkodni is ritkán szoktam, de mostmár tényleg elszállt az önbizalmam.

2014. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!