Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy pedofil...

Szerintetek egy pedofil hogyan nézhet ki külsőre? Ti hogyan képzelitek el?

Figyelt kérdés
Írjatok le mindent pontosan róla, hogy milyen magas, milyen alkatú, hajú, szemű stb. Kiváncsi vagyok nagyon, hogy egy átlag ember hogyan képzel el egy pedo hajlamú embert. Pszichológiai tanulmányhoz is jól jönne. Korotokat is írjátok meg és nemeteket is mellé. Köszi előre is!
2013. szept. 4. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy és barna.
2013. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szelena97 ***** válasza:

Én magasnak, erősnek, szakállasnak képzelem el:D

De bármilyen lehet:D

2013. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer sajnos találkoztam egyel , az érdekes hogy másodjára is láttam. Egyszer az 1-es villamoson ( nem szállt fel, meg nem tudom pontosan a lurdy előtt jár a villamos ) és mikor becsukta az ajtót integetett nekem. Nagyon megijedtem . Úgy ki tudott borítani...

Aztán egy pláza mozijában futottam össze vele, szerencsére ott sem egyedül voltam, és harmadjára a tv-ben mutatkozott. Pontosan a fókuszban mikor egy villamosvezetőről beszéltek hogy poénokat mond az utasoknak menet közben. És akkor mutatták az utasteret , ott integetett.

Most jön a külső: Vékony, kicsit magas, kopasz, szemüveges és a szemében látszik valami amit nem tudok leírni. Igen szerintem látszik a szemükben. Mély nyomot hagyott bennem az eset de azóta sok idő eltelt, most már nem félek annyira.

2013. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ugyan úgy néz ki mint akármilyen más ember, nincs ilyen átlagos pedofil külső.
2013. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Fekete reverendában van...
2013. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bizarr mosolya és olyan "kettőt belevernék" feje.
2013. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan kopasz szemüveges ballonkabátos, látszik rajta, hogy zizi! Mint abban a Skrillexes klipben:

http://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g

2013. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*kopaszodó
2013. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Olyan, mint bárki más. Lehet, hogy egy ismerősöd, vagy a legjobb barátod, esetleg apád, anyád, tesód.


Csak a társadalom sötét tagjaiban él az a kép, hogy van egy konkrét kinézete a pedóknak.

Csak aztán ne csodálkozzanak, ha egyszer apuka belenyúl a bugyijukba.

2013. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz bele a tükörbe :D
2013. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!