Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tizes skálán ez mennyire...

Tizes skálán ez mennyire szerencsétlen eset?

Figyelt kérdés
Tegnap felszálltam egy rossz vonatra, 12. vágányon... ott ültem, aztán feljött a kalauz, s szólt, hogy a másik vágányról indul előbb, amin épp ültem 2 órával később ment volna... aztán utazótáskám gyors levettem (koleszból haza), aztán pont a legutolsó vagonba felugrottam, ott megkértem néhány embert, hogy figyeljenek a táskámra, aztán gyors visszasprinteltem a másik vonathoz, mert a kalauz mondott valamit, de végülis semmit... épp hogy felszálltam a vonatra és elindult, aztán leültem... a vagon másik oldalán lévő csaj mondta, hogy persze, menjek nyugodtan... ő róla lenne szó... leültem oda, ahová leraktam (nem mellé raktam), aztán beszélgetni kezdtem egy idős nénivel, akinek az unokája pont oda készül továbbtanulni, ahová én járok... nos, elbeszélgettünk... minden féle dologról, az hogy milyen az unokájának szülei, neki milyen volt a gyerekkora, nekem is... nagyon bölcs néni volt... aztán annyira elbeszélgettünk, hogy 1 órán keresztül nem is néztük, hogy hol vagyunk vonattal... nekem pont le kellett szálnom... sajnos nem tudtam beszélgetni azzal a lánnyal... :\ a néni később szállt le mint én... és a lány is. Amit láttam, hogy ugyanolyan telefonja volt mint nekem, és valami történt a bal kezén az összes ujjával, mert be volt kötve... Tehát, ez mennyire gáz? Veletek történt hasonló már? Hogy tudtátok az ilyeneket elfelejteni? Igaz, hetente 2x utazok vonattal, koleszbe, meg onnan vissza.
2013. szept. 7. 13:10
1 2
 1/14 viktor123456 ***** válasza:
Gombáztál? :-) mi ez? :-)
2013. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Se füle, se farka történet! Nem vagy akárki, nehéz követni! Olyan vagy mint egy mérgezett egérke. He, he..
2013. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Abszintet ittál vazze? Szinte semmit nem értek ebből...
2013. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Összesűrítve


Felszálltam, beszéltem egy nénivel, oda tudtam leülni csak, ott volt hely a vagonban, s volt ott egy csaj, akivel szerettem volna megismerkedni de olyan sokat dumáltunk a nénivel, hogy észre se vettem hogy haza érkeztem, ami majdnem 90km :(

2013. szept. 7. 13:15
 5/14 anonim válasza:
Írd le újra, mert semmit nem értek ebből.
2013. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igaz, én sem érteném, csak sajnos annyira sűríteni kell ezt a történetet, hogy nehéz csak a lényeget kiemelni, de megtettem :)
2013. szept. 7. 13:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szerencsétlen vagy, hanem balf..sz, ott volt a lehetőség és nem éltél vele.

Szerencsétlen akkor lettél volna, ha lehetőséged sincs.

2013. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ééés igazat kell hogy adjak...

viszont már alapból megérte abba a vagonba ülni. :)

2013. szept. 7. 13:22
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj sokat .....és azért vannak bekötve az ujjai
2013. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Próba szerencse.

2013. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!