Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mást is idegesít ez a tehetetl...

Mást is idegesít ez a tehetetlenség? Miért olyan ritka manapság az ismerkedésre nyitott lány?

Figyelt kérdés
Olyan bosszantó, hogy én mindig és mindenhol nyitott vagyok a ismerkedésre egy lánnyal, de a lányok meg pont fordítva, zárkózottak és nem akarnak ismerkedni, ha kezdeményezek, tisztelet a ritka kivételnek, de hát olyan jó, ha évi egyszer van... Én meg tök szívesen sétálgatnék mondjuk egy lánnyall és közben ismerkedhetnénk, beszélgethetnénk, de nyáron is csak egy ilyen lányt találtam a sok lány közül, többség meg ráadásul szeret bunkózni is, csak nem értem mire fel, ha én udvarisa és tisztelletudó vagyok velük, ők miért nem adják vizsont meg a tiszteletet. Tényleg kezdem elhinni, hogy minden rendes lány foglalt maradt a selejt hulladék. :/
2013. szept. 8. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek nem lányok,ezeket p_csáknak hívom,akiket nyakoncsapnék,csak nem éri meg.:D Ha gondolod,beszélgethetünk,de úgy is írnak rajtam kívül kb 20-an,hogy "húúénnormálisvagyok",nem kell aggódni. ;)

17L

2013. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudlak sajnálni
2013. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tele van a világ ilyen lányokkal. Valószínűleg valamit rosszul csinálsz.

Tudom, mindjárt jön a 2 oldalas elemzéses önsajnálat, hogy Te ronda vagy.

2013. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csaba81F válasza:
sajnos ez van. egyre több a hülye. próbálj párkapcsolat kereső oldalon esetleg, de a lényeg, hogy ne csüggedj le. egyszer majd lesz, ha nem hátrálsz meg. az élet nem attól lesz igazából sikeres, hogy minden sikerül, hanem hogy sose állsz meg ha pofára esel, hanem felállsz, és csinálod tovább. matematikai lehetetlenség, hogy soha, legalább egy jó néhányszor ne sikerüljön. ha majd elfogadod magad, és rájössz, hogy igazából ezek jobb is, hogy inkább bunkóztak, mert legalább tudod, hogy te messze "fejlettebb" vagy mint ő, lesz olyan önbizalmad, hogy a csajozás már problémát se fog okozni :)
2013. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!