Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánnyal a facebookon...

Egy lánnyal a facebookon ismerkedek de még nem találkoztam vele és már elég sok mindent tudok róla és már nem tudunk miről beszélgetni. Most mit csináljak? Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Rólam! XD
2013. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD. Vicces de értelmes válaszokat pls.
2013. szept. 11. 20:08
 3/5 A kérdező kommentje:
1# XD. Vicces de értelmes válaszokat pls.
2013. szept. 11. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáljatok meg összehozni egy találkozót egy olyan helyen ami mind2töknek megfelel (pl szórakozóhely...), a téma meg jön magától :)
2013. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
beszéljetek a napotokról. mindenről. Mi ettél, milyen házimunkát csináltál, a lány képeiről, ha van a képén olyan ami veled is kapcsolaltba hozható, ha vooltál koncerten meséld el neki. mesél el,hogy a munkába vagy, most eszel, szeretnél hízni, nem szeretnél hízni, ezért elmész sportolni, tényleg bármiről. én is így csinálom és már 3 hónapja minden nap.remélem tudtam segíteni.
2013. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!