Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudjam, hogy csak...

Honnan tudjam, hogy csak nincs elég önbizalma hozzá, h keressen vagy pedig nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismertük meg egymást,és már párszor találkoztunk. Kb fele-fele arányban kerestük egymást (írtunk facen egymásnak),és a talira hívás is így történt. Az utolsó tali elég jól sikerült,utána mégsem keresett,nem írt. Én írtam neki,de csak egy ürüggyel,és nem kerekedett ki belőle beszélgetés,nem is próbálkozott vele... Ezután véletlenül futottunk össze,de nagyon kedves volt ismét velem,és el is kísért egy darabig h tudjunk beszélgetni. Minden alkalommal kedves volt velem és úgy érzem h tetszem neki... De nem értem,akkor miért nem keres?! Már nem ír nekem,nem hív talizni,semmi. Az utolsó megbeszélt találka már 2 hete volt. A véletlen összefutásunk pedig pár napja. Nem akarok ismét én ráírni,mert ez így hülyén jönne ki,ha nem akar tőlem semmit,én meg "zaklatom",hisz én írtam neki legutóbb is. De honnan tudjam,h csak azért nem keres,mert fél h nekem nem jön be,vagy pedig szimplán nem érdeklem már?

19/L


2013. szept. 12. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
vannak ilyen fiuk. viszont az fura, hogy chaten sem ir. ha felne, attol még irna chaten.
2013. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viktor123456 ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2013. szept. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!