Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki? (HA TUDSZ,...

Mit írjak neki? (HA TUDSZ, KÉRLEK ÍRJ TANÁCSOT! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliból aki nagyon-nagyon tetszik. Eddig csak facebookon jelöltem be, még soha nem beszéltem vele, de már többször elmentünk egymás mellett a suliban. Egy évfolyammal fölöttem jár. Mivel szemtől szembe nem igen mernék odamenni hozzá, gondoltam írok neki facebookon. Szerintetek miről érdeklődjek? Mit kérdezzek tőle? Mit írjak neki, amitől esetleg jófejnek vagy viccesnek tart?

Előre is köszönöm a segítséget!

14/L



2013. szept. 13. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

köszönj neki stb

és próbálj valami olyan témát feldobni, ha már egy suliban vagytok h egy tanárt kibeszélni egy érdekes eseményen elcsámcsogni és közben tegyél fel kereszt kérdéseket h saját magáról is beszéljen

aztán jöhet a kedvenc ital/kaja

majd ha ezek után is beszélni akarsz vele vagy úgy érzed h szeretne még veled beszélni akkor mond el neki h másnap vagy ahogy ráértek a kedven italotok mellett válthatnátok pár szót a büfé előtt vagy valahol stb... aztán menni fog magától minden...

2013. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!