Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan Aszexuális lány...

Van itt olyan Aszexuális lány aki ismerkedne egy másik lánnyal (kapcsolat céljából főképp)?

Figyelt kérdés
Most jönnek azok a kérdések hogy minek nekem lány ha úgyis aszexuális vagyok :D Azért, mert a férfiak belsőre sem vonzanak. Szóval nem tudnék kapcsolatban lenni egy férfival, még akkor se ha ő is aszexuális lenne. Szóval tudom, elég nehéz lehet ilyet találni, aki aszexuális és mellé még 'leszbikus' is.. de próbálkozni szabad. :) 16- ameddig nem zavar a korkülönbség, akárki. :) én 18/L vagyok, pestiek vagy közel lakók írjanak mert akkor tudnánk találkozni és lenne értelme. :)

2013. szept. 14. 18:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
22%
18 évesen nem korai még elkönyvelni, azt hogy te aszexuális, illetve leszbikus vagy ?
2013. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
nem. miért lenne az?
2013. szept. 14. 18:33
 3/38 anonim ***** válasza:
lányos fiúk is játszanak? :D
2013. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
hát nem igazán.. :( inkább csak lányok pls :)
2013. szept. 14. 18:34
 5/38 kendrazoltan ***** válasza:
64%

Akkor tegyük ezt tisztába...


Az aszexuális azt jelenti, hogy az illető MINDENFÉLE nemi érdeklődéstől tökéletesen mentes...legyen az férfi, nő, kutya, cica, Donald kacsa vagy épp Mickey egér...

2013. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

igen, nálam is azt jelenti.. kicsit furcsa, nem tudom akkor hogy hívják ezt. mikor mindenféle nemi érdeklődéstől mentes vagyok, szóval a szex egyáltalán nem érdekel és nem is akarok soha. viszont én most itt PÁRKAPCSOLATRÓL beszélek, és férfival még sima párkapcsolatban sem tudnék együtt lenni, mert nem vonz a férfiak természete.


akkor ne mondjuk hogy aszexuális meg leszbikus, mondjuk úgy hogy egy lány vagyok aki szeretne egy másik lánnyal együtt lenni, de egy szextől mentes párkapcsolatban...

2013. szept. 14. 18:36
 7/38 anonim ***** válasza:
16%
milyen a férfiak természete?
2013. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 kendrazoltan ***** válasza:
61%
Ahhhaaaam, így már van értelme a dolognak, viszont ezt úgy hívják, hogy barátnő...mármint barát barátnő... ;)
2013. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
50%
Tehát te úgy mondod hogy aszexuális vagy hogy még sosem szexeltél? Ahh értem, a fiatalság újabb logikus példánya. Gondolom a férfiakkal is így vagy mikor azt mondod hogy nem tudsz velük elképzelni egy kapcsolatot.
2013. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#7 a férfi az férfi. voltam párkapcsolatban férfiakkal, és ők valahogy mások, egyszerűen nem szimpatikus az alaptermészetük. nem nagyon tudom megmagyarázni miért, most meg lehet kövezni de így érzem :)


#8 nem éppen.. azért mert egy párkapcsolatban nincs szex, attól az még egy rendes párkapcsolat. nem abból kell hogy kiálljon az egész. a csókkal, összebújással meg ilyenekkel semmi bajom, csak a nemi érintkezést zárom ki.

2013. szept. 14. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!