Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú, hogyan...

Tetszik egy fiú, hogyan jelezzek neki, hogy ne legyen túl egyértelmű? Honnan vehetem észre, ha én is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Szakképzésen vagyok és az egyik csoporttársam megtetszett. Mivel mögöttem ül sokszor beszélgetünk 2 előadás között. Az utóbbi 3-4 napban azt vettem észre, hogy külön köszön nekem, amikor bemegyek (nem egyedül szoktam menni), sokszor néz engem, mosolyog és úgy általában tök jól elbeszélgetünk. Egyébként nagyon figyelmes és kedves, teljesen levett a lábamról.


Sajnos kettesben nem nagyon tudunk beszélgetni, mert általában a csoportból többen is ott vannak körülöttünk, így az előadások között társasági élet van.

Pont ezért valahogy úgy szeretném kifejezni, hogy tetszik nekem, hogy ne legyen mindenkinek tök egyértelmű, de azért lehessen sejteni. :)


Hogyan jelezzek neki? És honnan vehetem észre, ha tetszem neki?



2013. szept. 14. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig legyél egyértelmű!
2013. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó, és egyértelműen hogyan jelezzek neki?

Nem vagyok túl tapasztalt e téren és nem akarom elszúrni mert még legalább 2 évig "élvezhetném" utána a társaságát miután beégtem előtte.. :S

2013. szept. 14. 21:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérlek, adjatok tanácsot, mit csináljak??
2013. szept. 14. 21:34
 4/7 anonim válasza:
Mondd meg, hogy tetszik neked. Ennyi. Mit kell ezen túlbonyolítani?
2013. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még ha tudnánk kettesben beszélgetni, akkor talán elgondolkodnék ezen az opción.. De talán érthető, ha nem szeretném úgy közölni vele, hogy közben ott vannak körülöttünk vagy tízen.. :)
2013. szept. 15. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
nevess egy béna viccén és érintsd meg a vállát közben
2013. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak mosolyogsz rá sokat, nézd őt bátran, és érj hozzá, mikor beszélgetsz vele.

Úgy érintsd meg, hogy kicsit hosszabban hagyod mondjuk a kezedet a karján, vagy ha köszönsz, akkor megfoghatod a vállát, ilyesmik.

Apró érintések.

Ha mással nem vagy ilyen közvetlen, akkor ez egyértelmű lesz számára.

Esetleg kérj tőle valamiben segítséget, mintha nem értenéd, a pasik imádnak segíteni.

2013. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!