Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy lánnyal,...

Megismerkedtem egy lánnyal, és erre gondoltam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyaraláson megismerkedtem egy lánnyal,ismerjük már egymást,tavaly is nyaraltunk együtt,mostanában elvagyok vele,van köztünk egy kis távolság,olyan 120 km,de ezen tudnék változtatni,hogyha komolyabbra fordulna a dolog,de ezt még nem akarom neki mondani,nehogy megíjedjen,hogy ennyire komolyan veszem,ezért nem is hívom őt naponta,hanem kb 2.-3 naponta.Az utolsó este nem sikeredett a legjobbra most szombaton,és azon gondolkodtam meglepem valamivel.Szerintetek jó ötlet lenne,ha postán küldenék neki egy csokit,vagy egy bon-bont?Vagy mit küldjek neki aminek örülne?Minek örülnétek lányok ha kapnátok vmit?

Lehet gyerekesnek gondoltok,amúgy mindketten 25 évesek vagyunk


2013. szept. 16. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha személyesen vinnéd, annak sokkal jobban örülne. Meg postán csokit...? :S
2013. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát valahogy elküldeni neki.Nem biztos hogy örülne,hogy ha csak úgy lemennék,nem akarom,hogy azt higyje,hogy teljesen ráakaszkodok,meg ő se ér rá mindig
2013. szept. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!