Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Állatos fétist hogy lehet...

Állatos fétist hogy lehet kideríteni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

A nemek nem számítanak a lényeg hogy egyik ember a másikról hogyan tudja kipuhatolózni valahol rejtve hogy a másiknak is van-e ilyen fétise? Mert ha van mondjuk egy nagytestű kutyája, lova akkor már beindul a fantázia, de lehet hogy nem úgy szereti az állatokat.

Van olyan párkereső ahol van ilyen és ehhez hasonló fétis kereső lehetőség?

Pl van egy lány aki tetszik, és sétáltat egy nagyobb kankutyát akiért láthatóan odavan, és én sejtek valamit, akkor hogy lehet erre úgy rákérdezni hogy ne legyen ciki?:D



2013. szept. 21. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmékhez átvittem a kutyámat, közepes termetű, befeküdt az ágyába, ő meg megpróbálta kiverni neki... én csak néztem, mint Rozi a moziban.

Megadjam a számát? :D

2013. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy jó nagy gusztustalanság és fertőzésveszélyes is. Gondolj bele, ahogyan az a kutya legutóbb a farkát és a végbelét nyaldosta és még a lábait és a szőrét is. Igaz, hogy milyen higiénikus??? Marhák.
2013. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
a legtöbb ember szerencsére minden hátsó szándék nélkül szereti a kutyáját
2013. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megadhatod,Én lovat tartok
2013. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A legszebb rémálmod ***** válasza:
miáúúú begerjedtél ?
2013. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"hátsó szándék" :D


Az eredeti trollok a legjobbak, kérdező, ez szép volt.

2013. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Van elefántom és krokodilomm is ha kell. A kroki még le is harapja neked.
2013. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Így van. Milyen gusztustalanok vagyunk mi emberek, az állatokhoz képest. Azok biztos nem csinálnának ilyet. Minden állatfétises embert a Gulágra küldenék munkatáborba, ott gyakorolja.
2013. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. Ha van itt ilyen lány az irjon
2013. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%
Mellesleg biztos vagyok benne, hogy ezt a kérdést egy tizenéves kölyök írta csupán hülyeségből, ha pedig idősebb, akkor klinikai eset és ő maga is istállóban volt felnevelve: etetés-itatás-sz...r kitakarítás alóla, s az egészséges szexualitásról való nevelés: min. -1000. Taps a szülőknek!
2013. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!