Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmenjek a bulira?

Elmenjek a bulira?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szakmain és szerdán lesz egy buli (gólyabál), de mivel én bejáró vagyok, ezért autóval kell menjek, mert 22:30-kor megy az utolsó busz. Ez adja, hogy nem ihatok. A kérdés az, hogy így megéri? Lehet józanul szórakozni? Meddig tart egy buli? Aki részeg azt veszélyes haza vinni? Sose vtam még bulin és félek. De ha nem megyek el akk. meg az lesz a baj, hogy nem érdekel az osztály meg ienek.

2013. szept. 22. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

"Sose vtam még bulin és félek.Lehet józanul szórakozni?"


Volt már hogy jól érezted magad józanon? Sztem volt.

2013. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ienek...?O.o Atyám!

On: Menj el, ne aggódj!

2013. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.! Nem nagyon szoktam magam jól érezni, mert depressziós vagyok :(
2013. szept. 22. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Menj el persze! Hisz józanon is lehet szórakozni, és inkább, mint egy baleset vagy egyéb!
2013. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19 leszek 1 hónap múlva
2013. szept. 22. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
nem igaz, hogy nincs valami helyi társad, akivel együtt mehetnél, és akkor ott józanodhatnál nála a buli után...
2013. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!