Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az orvosnak/...

Mi a véleményetek az orvosnak/fogorvosnak/egészségügyisnek tanuló lányokról? Miért tartjátok nagyképűnek őket?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges erről beszélni. Teljesen mindegy, ki minek tanul, ki mit dolgozik, kinek mi a végzettsége. Nem ezen múlik, hogy ki milyen ember.
2013. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Miért kellett lepontozni a #7-est? Mert meg mert szólalni a másik oldalról?
2013. szept. 23. 18:06
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a végzettségen múlik. Ez hasonló, hogy lenézik a bölcsészeket, de szerencsére vannak olyanok is, akik belátják, hogy azoknak a szakoknak is van értelme, ha érdekli az érintettet.

Általánosítani veszélyes. Inkább fogalmazzunk úgy, hogy akik olyan szakon tanulnak, amelyen társadalmilag rangos szakmát lehet tanulni, ők mivel büszkék rá, tűnhet úgy, hogy nagyra vannak vele. Nem mindenki, de szeretik általában hasonlítani önmagukat a másikhoz, de azért ez érthető valahol, nem?

2013. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

"mi a véleményetek?"

"Miért tartjátok nagyképűnek őket?:

Ismerős a nyuszikás,"b..zd meg a fűnyíródat" vicc?

2013. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Dehogy nagyképűek... fogorvosom, aki nő fantasztikus orvos, és nagyon örülök neki, hogy ezt a hivatást választotta.

Két testvér barátnőm is orvos, az egyikük most diplomázott, a másik most fog, és minden eszembe jut róluk, csak a nagyképű nem.

2013. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én ezt inkább a jogi karon tapasztaltam :)


Beszélgettem egy ÁJTK-s lánnyal és mikor megemlítettem, hogy BTK-s vagyok, már egyből lenézően viselkedett velem. Persze kivételek mindig vannak és lesznek is, de akinek az alaptermészete ilyen, azon a választott szakja méginkább csak dobni fog.

2013. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van is mire nagyképűnek lenniük.
2013. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is az orvosira szeretnék menni,bár mondjuk még csak gimis vagyok,de életemben nem hallottam még,hogy nagyképű lennék vagy beképzelt vagy bármi negatív. Semmin se változtatott az életemben,hogy ezt elhatároztam,sosem dicsekedtem vele,sosem hittem magam többnek ettől és sosem néztem le másokat emiatt. :) Ugyanolyan ember marad attól még az illető,mint az,aki jogot,színművészetet,pedagógiát vagy bármi mást szeretne tanulni szerintem. :)

17l

2013. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én gyógyszerész vagyok (egészségügyi rész, orvosi egyetem az is), és nálunk pl. a legtöbb lány hihetetlenül normális, nagyképű szinte nincs is, sőt sokan elég visszafogottak. Orvosis barátnőim is vannak, és ők is nagyon jófejek.

Biztos van nagyképű orvostanhallgató, vagy fogorvos vagy gyógyszerész, de ez nem szakirány meg végzettség kérdése, hanem jellemfüggő.

2013. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert nagyképűek és lenéznek mindenkit...
2013. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!